Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Gocheganas

Namibia - Windhoek

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Lodge umiejscowiony w sercu rezerwatu Gocheganas, zaledwie 40 km od centrum Windhoek. Hotel oferuje wypoczynek w spokojnym, pełnym intymności otoczeniu. Do dyspozycji Gości jest 16 przestronnych prywatnych willi pokrytych strzechą i urządzonych w tradycyjnym namibijskim stylu. Każda posiada prywatną elegancką łazienkę z oddzielną toaletą, zaś w niektórych dodatkowo korzystać można z prysznica na świeżym powietrzu. Klimatyzowane pokoje wyposażone zostały w telewizję, minibar oraz telefon. Drewniany taras daje możliwość podziwiania wspaniałych krajobrazów. W ogólnodostępnych pomieszczeniach korzystać można bezpłatnie z Wi-Fi.

Restauracja na wzgórzu serwuje zdrowe egzotyczne posiłki. W unikatowej wiosce SPA do dyspozycji Gości pozostaje duży otwarty basen, kryty, podgrzewany basen, sauna w formie jaskini, zaplecze fitness oraz bar owocowy. Relaks zapewniają masaże na otwartym powietrzu oraz bogata oferta zabiegów odnowy biologicznej. W rezerwacie zajmującym obszar 6000 hektarów spotkać można aż 25 gatunków dużych zwierząt. Wczesnym rankiem oraz późnym popołudniem organizowane są wycieczki terenowym samochodem w celu podglądania zwierząt.Dlaczego polecamy

  • Położenie w rezerwacie przyrody obfitującym w dziką zwierzynę
  • Luksusowe przestronne wille z prywatną łazienką, tarasem oraz tradycyjnym afrykańskim wystrojem
  • SPA z dwoma basenami, sauną, siłownią oraz atrakcyjną ofertą relaksacyjnych zabiegów


Zwiń
Galeria

Położona na wzgórzu w rezerwacie Gocheganas, ekskluzywny hotel, pozwalający poczuć bliskość dzikiej przyrody, jak również doświadczyć pełnej odnowy biologicznej.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Namibia Exclusive

Od 19800 zł
Exclusive

Namibia - Windhoek, Pustynia Namib, Swakopmund, Damaraland, Rezerwat Erindi

Surrealistyczne krajobrazy, kilometry górzystych wydm, oszałamiające piękno dzikiej przyrody, bogactwo kultury rdzennych mieszkańców oraz pustynna cisza – to i o wiele więcej czeka na Was podczas wycieczki po Namibii z Planet Escape!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować