Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Sand Castle Apartments

Namibia - Swakopmund

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Otoczony egzotycznym ogrodem przytulny hotel, położony zaledwie pół kilometra od promenady i piaszczystej plaży nad Oceanem Atlantyckim oraz nieco ponad 20 minut spacerem od centrum miasta Swakopmund.

Wygodne apartamenty, z prywatną łazienką oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, wystrojem nawiązują do kultury afrykańskiej, stwarzając nastrojową atmosferę. Każdy wyposażony został w eleganckie drewniane meble, telewizor, sejf oraz bezpłatne Wi-Fi. Apartamenty na parterze posiadają prywatne patio, natomiast z pokoi na piętrze roztacza się widok na ocean.

Na życzenie hotelowa obsługa przygotuje dla Gości śniadanie, zaś wieczornego grilla urządzić można w ogrodzie pośród zieleni. W centrum miasta oprócz licznych restauracji i kawiarenek, dostępne są również oferty organizatorów wycieczek na pustynię. Warto wybrać się spacerem na plażę i poczuć orzeźwiającą bryzę bijącą od Atlantyku.DLACZEGO POLECAMY

  • Lokalizacja w pobliżu plaży, zaledwie 20 minut spacerem od centrum Swakopmund
  • Zakwaterowanie w pokojach z widokiem na ocean lub ogród
  • Rodzinna atmosfera


MINUSY

  • Wyżywienie we własnym zakresie
Zwiń
Galeria

Hotel w pobliżu plaży w miejscowości Swakopmund, zapewnia odpoczynek w apartamentach wzbogaconych o delikatne namibijskie akcenty.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Self-drive po Namibii

Od 8800 zł

Namibia - Pustynia Kalahari, Fish River Canyon, Góry Tiras, Pustynia Namib, Swakopmund, Damaraland, Park Narodowy Etosha, Płaskowyż Waterberg

Niezależnie od tego, czy Twoja wizja prawdziwej przygody to spotkanie oko w oko z groźnym drapieżcą, wyprawa na jedną z największych na świecie pustyń, nocleg pod zasypywanym piaskiem namiotem, przemierzenie dzikich pustkowi i pełnych dramatyzmu wybrzeży – Namibia jest miejscem, które idealnie spełni Twoje oczekiwania! Ten ogromny kraj to kalejdoskop porażająco pięknych i surowych krajobrazów, starożytnych kultur i niezwykłego bogactwa dzikiej zwierzyny.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować