Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Kulala Desert Lodge

Namibia - Pustynia Namib

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Położona na tle czerwonych wydm Sossusvlei, w prywatnym rezerwacie Kulala Wilderness, lodge z 23 chatkami wzniesionymi na drewnianych pomostach, krytymi strzechą, o częściowo płóciennych i częściowo glinianych ścianach. Każda z nich posiada własną łazienkę oraz drewnianą, zadaszoną werandę. Na uwagę zasługuje taras na dachu zaopatrzony w śpiwory, na którym Goście mogą spędzić wyjątkową noc pod gwieździstym niebem pustyni, jak również obserwować w ciągu dnia zwierzynę gromadzącą się przy wodopoju. Pokoje urządzone zostały w ciepłych afrykańskich barwach i wyposażone w wentylator, sejf oraz bezpłatny dostęp do Internetu.

Goście skorzystać mogą z dodatkowych atrakcji organizowanych przez hotel. Lot balonem nad pustynią, wycieczki konne po okolicy, safari po rezerwacie połączone z obserwowaniem zwierząt, wycieczki na wydmy i do Dead Vlei. Co ciekawe, terenie rezerwatu Kulala Wilderness znajduje się prywatne wejście na teren Parku Narodowego Namib- Naukluft. Po aktywnie spędzonym dniu, ochłody zaznać można w odkrytym basenie oraz przy orzeźwiającym drinku serwowanym w barze prowadzonym przez lodżę. Goście odpocząć też mogą w ogólnodostępnym salonie oraz na werandzie z widokiem na okresową rzekę Tsauchab River.Dlaczego polecamy

  • Wyjątkowe położenie na terenie prywatnego rezerwatu, sąsiadującego z Parkiem Narodowym Namib- Naukluft
  • Możliwość spędzenia nocy pod gwieździstym niebem, na liczącej ponad 80 mln lat pustyni, w prywatnych chatkach z tarasem na dachu
  • Możliwość odbycia lotu balonem, który pozwala z perspektywy ptaka podziwiać wspaniałe krajobrazy Namibii, jak również skorzystania z różnego rodzaju wycieczek typu safari, w tym do Dead Vlei otoczonego przez wyjątkowe wydmy (za dodatkową opłatą)


Zwiń
Galeria

Hotel położony w prywatnym rezerwacie naprzeciw wodopoju dla zwierząt. Kryte strzechą chatki z tarasem na dachu. Bogata oferta dodatkowych aktywności.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Namibia Exclusive

Od 19800 zł
Exclusive

Namibia - Windhoek, Pustynia Namib, Swakopmund, Damaraland, Rezerwat Erindi

Surrealistyczne krajobrazy, kilometry górzystych wydm, oszałamiające piękno dzikiej przyrody, bogactwo kultury rdzennych mieszkańców oraz pustynna cisza – to i o wiele więcej czeka na Was podczas wycieczki po Namibii z Planet Escape!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować