Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Etosha Village

Namibia - Park Narodowy Etosha

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Wtulony w obrzeża Parku Narodowego Etosha , pośród lasów charakterystycznych drzewek Mopani, kemping z sześcioma stanowiskami do obozowania, w tym dwoma dla grup oraz czterema dla indywidualnych Gości.Każde z indywidualnych miejsc kempingowych posiada własną łazienkę, sprzęt do grillowania, dostęp do bieżącej wody i energii elektrycznej, jak również oświetlenie ułatwiające poruszanie się po obozie nocą.

Tuż obok kempingu, na terenie Etosha Village, znajduje się klimatyczna restauracja, o rustykalnym wystroju. Ochłody można zaznać w basenie, natomiast orzeźwienie zapewnią drinki serwowane przez bar, wyposażony dodatkowo w duży telewizor. Safari w towarzystwie doświadczonych przewodników czy przejażdżki na zachód słońca w Parku Narodowym Etosha zorganizować pomoże obsługa kempingu.Dlaczego polecamy

  • Możliwość obozowania tuż przy Parku Narodowym Etosha
  • Dobrze wyposażone prywatne stanowiska kempingowe z własną łazienką i sprzętem do grillowania
  • Goście korzystać mogą z basenu oraz oferty restauracji i baru, mieszczących się na terenie Etosha Village


Zwiń
Galeria

Grillowanie pod gwieździstym namibijskim niebem oraz doświadczenie obozowego życia z udogodnieniami w postaci prywatnej łazienki oraz basenu, zapewnia kemping położony na obrzeżach Parku Etosha.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Self-drive po Namibii

Od 8800 zł

Namibia - Pustynia Kalahari, Fish River Canyon, Góry Tiras, Pustynia Namib, Swakopmund, Damaraland, Park Narodowy Etosha, Płaskowyż Waterberg

Niezależnie od tego, czy Twoja wizja prawdziwej przygody to spotkanie oko w oko z groźnym drapieżcą, wyprawa na jedną z największych na świecie pustyń, nocleg pod zasypywanym piaskiem namiotem, przemierzenie dzikich pustkowi i pełnych dramatyzmu wybrzeży – Namibia jest miejscem, które idealnie spełni Twoje oczekiwania! Ten ogromny kraj to kalejdoskop porażająco pięknych i surowych krajobrazów, starożytnych kultur i niezwykłego bogactwa dzikiej zwierzyny.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować