Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Old Traders Lodge

Namibia - Rezerwat Erindi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Położona w prywatnym rezerwacie Erindi, lodża otoczona rozległą sawanną oraz wodopojami, przy których orzeźwienia szukają słonie, hipopotamy, krokodyle oraz inne gatunki afrykańskiej fauny, a naturalny spektakl podziwiać można z drewnianego pomostu rozwieszonego tuż nad wodą. Po aktywnie spędzonym dniu warto ochłodzić się w odkrytym basenie, zjeść kolację w restauracji i wznieść toast za wspaniałe chwile. W towarzystwie profesjonalnego przewodnika zobaczyć można najpiękniejsze zakamarki rezerwatu.

Wnętrza przestronnych klimatyzowanych apartamentów urządzone zostały w kolonialnym stylu z afrykańskimi elementami wystroju. Prywatne łazienki wyposażono w wannę oraz osobny prysznic. Do dyspozycji Gości pozostają minibar, telewizja satelitarna, sejf oraz suszarka do włosów. Niektóre z apartamentów posiadają prywatne patio z widokiem na wodopój, jak również osobny basen.Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja lodży daje niepowtarzalną okazję na obserwację afrykańskiej przyrody
  • Pokoje utrzymane są w klimatycznym, kolonialnym stylu
  • Aż 24 rodzaje wycieczek oferowanych przez lodżę, które dają możliwość poznania urokliwych zakątków rezerwatu, jego fauny i flory oraz kultury okolicznych plemi


Minusy

  • Brak dostępu do Wi-Fi
Zwiń
Galeria

Elegancka lodge o wyjątkowym położeniu w rezerwacie Erindi, tuż przy wodopojach. Zapewnia wypoczynek w przestronnych apartamentach w kolonialnym stylu oraz oferuje relaks przy basenie.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Namibia Exclusive

Od 19800 zł
Exclusive

Namibia - Windhoek, Pustynia Namib, Swakopmund, Damaraland, Rezerwat Erindi

Surrealistyczne krajobrazy, kilometry górzystych wydm, oszałamiające piękno dzikiej przyrody, bogactwo kultury rdzennych mieszkańców oraz pustynna cisza – to i o wiele więcej czeka na Was podczas wycieczki po Namibii z Planet Escape!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować