Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hoada Campsite

Namibia - Damaraland

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Kemping Hoada, położony jest pomiędzy Płaskowyżem Grootberg a Parkiem Narodowym Etosha, w północnej części Damaralandu. W pobliżu znajdują się liczne szlaki piesze, jak również trasy przeznaczone dla samochodów terenowych, na których być może uda się wypatrzeć pustynnego słonia, nosorożca oraz lwa. Każde z sześciu miejsc kempingowych mieści maksymalnie 4 namioty naziemne lub znajdujące się na dachu samochodu, posiada osobne zaplecze kuchenne z bieżącą wodą oraz sprzętem do grillowania. Prysznice na zewnątrz z ciepłą wodą oraz toalety mieszczą się w ogólnodostępnym zapleczu sanitarnym, schowanym pomiędzy skałami. Goście bez własnego namiotu, mogą spędzić noc w jednym z czterech stacjonarnych namiotów, wyposażonych w dwa pojedyncze łóżka i osobną łazienkę.

Niewielki odkryty basen daje lekką ochłodę w czasie upału. Dodatkowo na terenie campingu znajduje się dobrze wyposażony bar, a u obsługi można zakupić drewno na grilla. Warto wziąć udział w opcjonalnych wycieczkach organizowanych przez znajdującą się w odległości 25 km Grootberg Lodge, która oferuje między innymi śledzenie słoni, safari pośród wspaniałych krajobrazów, czy wycieczki, mające na celu przybliżyć kulturę ludu Damara.Dlaczego polecamy

  • Niewielki, pięknie położony kemping z basenem
  • W pobliżu liczne górskie szlaki, pozwalające odkrywać naturalne piękno Namibii


Zwiń
Galeria

Granitowe głazy, drzewa mopani i gwieździste niebo pustyni, tworzą krajobraz campingu ukrytego w regionie Damaraland. Stanowiska do grillowania oraz niewielki basen wśród skał stanowią idealną opcję na wieczorny wypoczynek.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Self-drive po Namibii

Od 8800 zł

Namibia - Pustynia Kalahari, Fish River Canyon, Góry Tiras, Pustynia Namib, Swakopmund, Damaraland, Park Narodowy Etosha, Płaskowyż Waterberg

Niezależnie od tego, czy Twoja wizja prawdziwej przygody to spotkanie oko w oko z groźnym drapieżcą, wyprawa na jedną z największych na świecie pustyń, nocleg pod zasypywanym piaskiem namiotem, przemierzenie dzikich pustkowi i pełnych dramatyzmu wybrzeży – Namibia jest miejscem, które idealnie spełni Twoje oczekiwania! Ten ogromny kraj to kalejdoskop porażająco pięknych i surowych krajobrazów, starożytnych kultur i niezwykłego bogactwa dzikiej zwierzyny.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować