Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Todos Santos Inn

Meksyk – Todos Santos

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Otwarty w zabytkowym budynku z lat 70. XIX wieku pięciogwiazdkowy hotel umiejscowiony jest w centrum Todos Santos, na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Kalifornijskiego. Lokalizacja w otoczeniu zabytków i uroczych uliczek jest jego niewątpliwą zaletą. W odległości krótkiego spaceru znajdują się liczne restauracje, bary i galerie sztuki. Szukający wytchnienia wśród przyrody będą odpoczywać na tarasie przy odkrytym basenie z podgrzewaną wodą. Hotelowa restauracja serwuje wyśmienite dania kuchni meksykańskiej.

Zaledwie 6 klimatyzowanych apartamentów urządzonych w kolonialnym stylu podkreśla autentycznego ducha tego zabytkowego miejsca. Drewniane meble oraz kafelki tworzą stylowy charakter. W każdym pokoju znajduje się telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz bezpłatne Wi-Fi.

Strona hotelu: www.todossantosinn.comDlaczego polecamy

  • Kameralny hotel
  • Podgrzewany basen
  • Rewelacyjna kuchnia meksykańska dostępna na miejscu


Zwiń
Galeria

Pełen uroku, kolonialny hotel w budynku z końca XIX wieku zapewnia Gościom niepowtarzalny klimat i udogodnienia w standardzie 5*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Self drive po Meksyku – Baja California

Od 18 900 zł

Meksyk - San Jose del Cabo, La Paz, Loreto, San Ignacio, Scorpion Bay, Todos Santos

Ekscytująca podróż po bezkresnych pustyniach, dziewiczych zatokach, kaktusowych lasach, zapierających dech w piersiach kanionach, zagubionych na pustkowiu ranczach i opuszczonych kopalniach? Zapraszamy w podróż po Południowej Dolnej Kalifornii, Baja California, podczas której poznacie San Jose Del Cabo i La Paz, zachwycicie się rafą koralową i poszukacie wielorybów w okolicach Loreto, dacie się ponieść fali na wodach Scorpion Bay i zanurzycie w artystyczny światek Todos Santos. Przed Wami wakacje w Meksyku, jakiego nie znacie!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować