Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

The White Lodge

Meksyk – San Jose del Cabo

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Otoczony pustynną roślinnością i błękitnym oceanem, wybudowany z naturalnych materiałów, w harmonii z otaczającą naturą, butikowy eco-hotel The White Logde zachwyca prostotą i eleganckim minimalizmem. W okolicznych wodach Zatoki Kalifornijskiej można uprawiać nurkowanie, jest to też fantastyczne miejsce do obserwacji wielorybów oraz surfowania. Hotel jest zlokalizowany 21 km od miejscowości Puerto Los Cabos. Na terenie hotelu znajduje się salon spa, gabinet jogi oraz basen. Restauracja Azul Cortes zaprasza na śródziemnomorskie dania, do których wykorzystywane są najświeższe produkty prosto od lokalnych rolników i rybaków.

Do dyspozycji Gości oddano 10 przestronnych apartamentów i bungalowów, każdy z prywatnym tarasem, urządzonych w minimalistycznym stylu. Białe wnętrza i drewniane akcenty  komponują się z krajobrazem widocznym z okna. Goście mogą korzystać z kominków, wentylatorów sufitowych, umeblowanych tarasów, łącza Wi-Fi oraz  prywatnych łazienek z wannami lub prysznicami.

Strona hotelu: whitelodgebaja.comDlaczego polecamy

  • Butikowy hotel przy przepięknej plaży przy San Jose del Cabo
  • Możliwość wzięcia udziału w zajęciach jogi z wykwalifikowanymi joginami
  • Minimalistyczna architektura


Zwiń
Galeria

Butikowy eco-hotel zlokalizowany w spokojnej okolicy na końcu Półwyspu Kalifornijskiego, tuż przy plaży. Dla fanów minimalizmu i niczym niezmąconego spokoju.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Self drive po Meksyku – Baja California

Od 18 900 zł

Meksyk - San Jose del Cabo, La Paz, Loreto, San Ignacio, Scorpion Bay, Todos Santos

Ekscytująca podróż po bezkresnych pustyniach, dziewiczych zatokach, kaktusowych lasach, zapierających dech w piersiach kanionach, zagubionych na pustkowiu ranczach i opuszczonych kopalniach? Zapraszamy w podróż po Południowej Dolnej Kalifornii, Baja California, podczas której poznacie San Jose Del Cabo i La Paz, zachwycicie się rafą koralową i poszukacie wielorybów w okolicach Loreto, dacie się ponieść fali na wodach Scorpion Bay i zanurzycie w artystyczny światek Todos Santos. Przed Wami wakacje w Meksyku, jakiego nie znacie!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować