Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

La Huerta

Meksyk – San Ignacio

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Niewielki hotel La Huerta położony jest w północno-wschodniej części San Igancio. Mimo że obiekt nie jest zlokalizowany w centrum miasteczka, to bez problemu wszędzie można dostać się pieszo. Lokalizacja ta sprawia, że jest to idealne miejsce do samodzielnego odkrywania okolicznych atrakcji, korzystania ze sklepów i restauracji. Hotel oferuje Gościom kameralną, prywatną atmosferę i przestrzeń do relaksu. Zaplecze gastronomiczne obejmuje restaurację serwującą śniadania w formie bufetu.

W pokojach można skorzystać z Wi-Fi, klimatyzacji, telewizora. W prywatnych łazienkach Goście znajdą prysznice oraz zestaw kosmetyków. Każdy z pokojów ma dostęp do balkonu lub patio z widokiem na ogród.Dlaczego polecamy

  • Pokoje rodzinne
  • Bezpłatny parking dla zmotoryzowanych


Minusy

  • Brak większych atrakcji na terenie hotelu
Zwiń
Galeria

Kameralny rodzinny hotel położony na obrzeżach San Ignacio. Rodzinna atmosfera i klimat.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Self drive po Meksyku – Baja California

Od 18 900 zł

Meksyk - San Jose del Cabo, La Paz, Loreto, San Ignacio, Scorpion Bay, Todos Santos

Ekscytująca podróż po bezkresnych pustyniach, dziewiczych zatokach, kaktusowych lasach, zapierających dech w piersiach kanionach, zagubionych na pustkowiu ranczach i opuszczonych kopalniach? Zapraszamy w podróż po Południowej Dolnej Kalifornii, Baja California, podczas której poznacie San Jose Del Cabo i La Paz, zachwycicie się rafą koralową i poszukacie wielorybów w okolicach Loreto, dacie się ponieść fali na wodach Scorpion Bay i zanurzycie w artystyczny światek Todos Santos. Przed Wami wakacje w Meksyku, jakiego nie znacie!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować