Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Chable Yucatan

Meksyk – Jukatan

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy, luksusowy hotel Chable Yucatan jest położony w budynkach zmodernizowanej, XIX-wiecznej hacjendy, w otoczeniu dżungli, na obrzeżach miasteczka Chochola, około 40 kilometrów od Meridy i znajdującego się tam lotniska. Goście mogą tu skorzystać z odkrytego basenu, kortu tenisowego, mini pola golfowego, siłowni, kilku rodzajów lekcji jogi (w tym wodnej), medytacji i zajęć pilatesu. Pawilony salonu spa są położone w pobliżu mieszczącej się na terenie hotelu cenoty – naturalnej studni-źródła, a wykonywane tu zabiegi czerpią z bogatych majańskich tradycji. W Chable Yuacatan posiłki serwowane są w dwóch restauracjach, znajdują się tu też dwa bary.

Dla Gości przygotowano 40 wolnostojących willi (Casita, Villa Familiar, Presidencial i Royal), z prywatnymi basenami, tarasami i ogrodami. Są wyposażone w klimatyzację, Wi-Fi, telewizor, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar (dodatkowo płatny), osobną toaletę i łazienkę z prysznicem oraz dodatkowo prysznicem na świeżym powietrzu. Niektóre posiadają dodatkowo wannę, jacuzzi czy nawet pokój do ćwiczeń.

Oficjalna strona: chablehotels.com/yucatanDlaczego polecamy

  • Stylowy hotel w zabytkowych, odnowionych ze smakiem kolonialnych budynkach
  • Położony w otoczeniu soczystej zieleni meksykańskiej dżungli, jednak niedaleko miasteczka Chochola
  • Kort tenisowy, bogata oferta spa i zajęć sportowych
  • Zakwaterowanie w prywatnych willach z basenami


Zwiń
Galeria

5* hotel w dżungli z własną cenotą. Kort tenisowy i prywatne baseny w każdej willi.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Luksusowe wakacje w Meksyku – Jukatan i ekskluzywne hacjendy

Od 35 200 zł
Exclusive

Meksyk - Merida, Jukatan, Playa del Carmen

Barwne kolonialne miasta i białe piaszczyste plaże, przepyszna kuchnia i kwitnąca kultura, przepastne kaniony i spalone słońcem pustynie, zagubione w dżungli starożytne ruiny i turkusowe karaibskie wody – Meksyk to wymarzone miejsce na luksusowe wakacje! Na początek zapraszamy do kulturowej stolicy Jukatanu – Meridy, gdzie zamieszkacie w XVI-wiecznej kolonialnej hacjendzie, później zaś przeniesiecie się w okolice Chochola, do pięciogwiazdkowego, luksusowego hotelu Chable Yucatan. Zaś na koniec Waszych luksusowych wakacji w Meksyku zapraszamy na wybrzeże, do Playa del Carmen, gdzie czeka Was prywatna, piaszczysta plaża, niezliczone atrakcje oferowane przez ekskluzywny hotel, starożytne ruiny Majów i kuszący do beztroskiego lenistwa szum oceanu!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować