Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Mision de Fray Diego

Meksyk - Merida

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy Hotel Mision de Fray Diego leży w samym sercu Meridy, w pobliżu Katedry i Plaza Grande – głównego placu miasta. Mieści się w budynku z XVII wieku, który niegdyś stanowił część kościoła Nuestra Senora de la Consolacion. We wnętrzach poczuć można atmosferę minionych wieków, widoczne są także zachowane elementy historycznej architektury.

Goście mogą odpocząć przy odkrytym basenie. Hotel dysponuje 28 pokojami, co gwarantuje Gościom wypoczynek w kameralnej atmosferze. Pokoje urządzono w lokalnym stylu i wyposażono m.in. w klimatyzację, telewizor, sejf, suszarkę do włosów i minibar. W prywatnych łazienkach znajduje się prysznic wanna. Niektóre pokoje wyposażono dodatkowo w jacuzzi. W każdym pokoju udostępniono bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni lokalnej i hiszpańskiej. W barze serwowane są lokalne i importowane trunki. Drinkami można cieszyć się w pięknym ogrodzie.Dlaczego polecamy

  • Hotel mieści się w zabytkowym budynku z XVII wieku
  • Świetna lokalizacja w samym sercu Meridy
  • Do dyspozycji Gości odkryty basen, bar i restauracja


Zwiń
Galeria

4* hotel zlokalizowany w samym centrum Meridy. Do dyspozycji Gości jest basen, restauracja, bar oraz komfortowe pokoje z jacuzzi.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować