Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Casa Jacinta

Meksyk – Mexico City

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy pensjonat Casa Jacinta położony jest w południowej dzielnicy Mexico City – Coyoacan – dzielnicy bohemy artystycznej i środowiska intelektualistów. Lokalizacja ta sprawia, że jest to idealne miejsce do samodzielnego odkrywania okolicznych atrakcji, korzystania z dużej ilości sklepów i restauracji oraz terenów zielonych. Wybudowany w kolonialnym stylu dom oferuje swoim Gościom kameralną i prywatną atmosferę wpisującą się w charakter dzielnicy, przestrzeń do odpoczynku w spokojnym i pogodnym ogrodzie oraz personalne podejście pracowników. W cenie pobytu zawarto śniadania meksykańskie i kontynentalne oraz dostęp do kawy i herbaty.

W hotelu znajduje się zaledwie 11 pokojów, z których każdy został wyjątkowo umeblowany i udekorowany w niepowtarzalnym stylu wraz z dostępem naturalnego światła. Pokoje mogą maksymalnie pomieścić 5 osób. Część z nich posiada prywatne balkony lub bezpośredni dostęp do współdzielonego tarasu, zaś większość – posiada sejf i telewizor. Pokoje nie są klimatyzowane. W prywatnych łazienkach Goście znajdą prysznice oraz zestaw kosmetyków.

Oficjalna strona obiektu: www.casajacintamexico.com/enDlaczego polecamy

  • Rodzinna, domowa i kameralna atmosfera
  • Wyszukany wystrój wnętrz bazujący na lokalnych elementach
  • Położenie w samym sercu dzielnicy, niedaleko najważniejszych punktów turystycznych, sklepów i restauracji


Zwiń
Galeria

3* pensjonat zlokalizowany w centrum kolonialnej dzielnicy Coyoacan w Mexico City. Rodzinna atmosfera i kameralny klimat.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować