Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Meson del Marques

Meksyk - Valladolid

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

W samym centrum historycznym miasta Valladolid, czeka na Gości hotel urządzony w kolonialnym budynku. Lokalizacja w otoczeniu zabytków i uroczych uliczek jest jego niewątpliwą zaletą. Miłośnikom tradycji szczególnie przypadnie do gustu wystrój pokojów. Szukający wytchnienia wśród przyrody będą odpoczywać w ogrodzie lub przy odkrytym basenie.

W samym historycznym centrum miasta Valladolid, czeka na Gości przyjemny hotel urządzony w kolonialnym budynku. Lokalizacja w otoczeniu zabytków i uroczych uliczek jest jego niewątpliwą zaletą. Wystrój pokojów szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom tradycji i estetom. Szukający wytchnienia wśród przyrody będą odpoczywać w ogrodzie lub przy odkrytym basenie. Na dachu hotelu zaaranżowano taras do dyspozycji Gości.

Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wygodnie urządzone. Drewniane meble oraz kafelki tworzą stylowy charakter tego miejsca. W każdym znajduje się telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Bezpłatne wifi działa w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Hotelowa, klimatyczna restauracja, mieści się na zadaszonym dziedzińcu. Oferuje bogaty wybór dań z karty. W menu można znaleźć zarówno dania zarówno kuchni meksykańskiej, jak i międzynarodowej. W barze można zamówić drinki i przekąski.Dlaczego polecamy

  • Usytuowanie w samym sercu Valladolid
  • Niesamowity, niepowtarzalny, historyczny budynek, którzy tworzy wyjątkowy klimat tego hotelu
  • Kuchnia meksykańska na miejscu oraz rewelacyjna, wysokiej jakości kawa
  • Odkryty basen czynny przez cały rok


Zwiń
Galeria

Pełen uroku, kolonialny hotel w budynku z XVII wieku zapewnia Gościom niepowtarzalny klimat i udogodnienia w standardzie 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Hawana i Karaibskie Wybrzeże Meksyku

Od 16 700 zł

Kuba, Meksyk - Hawana, Valladolid, Playa del Carmen

Podczas podróży na Kubę i do Meksyku przeżyjesz niezapomniane chwile, poznając autentyczną kulturę i codzienność mieszkańców Karaibów. Gorące rytmy salsy i dekadencja Hawany, rozkoszne karaibskie plaże, mistyczne piramidy Majów oraz niezwykle sprzyjająca pogoda!

Plaże Karaibów

Od 15 400 zł

Meksyk - Valladolid, Isla Holbox, Playa del Carmen

Jeśli marzy się wam wypoczynek w miejscu idealnie łączącym w sobie to, co najlepsze w naturze, historii i kulturze, wakacje w Meksyku będą doskonałym wyborem! Najpierw Valladolid – egzotyczna kompozycja barwnej kolonialnej zabudowy, majańskich piramid i chłodnej cenoty, a potem rajska Isla Holbox, której białe piaski kuszą do beztroskiego lenistwa. A wreszcie pocztówkowa Playa del Carmen, wabiąca zarówno plażami, jak i radosną atmosferą fiesty!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować