Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Catedral

Meksyk – La Paz

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Nowoczesny pięciogwiazdkowy Hotel Catedral zlokalizowany jest w historycznym centrum La Paz. Lokalizacja ta sprawia, że jest to idealne miejsce do samodzielnego odkrywania okolicznych atrakcji, korzystania z dużej ilości sklepów i restauracji oraz terenów zielonych. Tylko kilka minut spaceru dzieli ten hotel od okolicznych atrakcji, takich jak Bazylika katedralna Nuestra Senora del Pilar, Plac Konstytucji czy Muzeum Antropologii i Historii Baja California Sur. Znajduje się tutaj całodobowa recepcja pomagająca w organizacji rozmaitych aktywności, takich jak wędkowanie czy obserwacja wielorybów. Z umiejscowionego na dachu tarasu rozciąga się zapierająca dech w piersiach panorama okolicy, którą podziwiać można z dużego basenu. W restauracji serwowane są smaczne i obfite śniadania w formie bufetu, zaś obiady i kolacje powstają z najświeższych składników pozyskiwanych od lokalnych dostawców.

Do dyspozycji Gości oddano przestronne i nowoczesne pokoje utrzymane w jasnych barwach. W pokojach przygotowano m.in. telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty czy minibar. Bezprzewodowy Internet dostępny jest na terenie całego obiektu.

Strona hotelu: www.hotelcatedral.mxDlaczego polecamy

  • Lokalizacja w historycznej części miasta
  • Basen i taras na dachu
  • Nowoczesne wnętrza


Minusy

  • Brak siłowni i spa
  • Osoby szukające ciszy i odpoczynku mogą być rozczarowane
Zwiń
Galeria

Nowoczesny, 5* hotel z basenem na dachu i widokiem na miasto jest dobrym miejscem na odpoczynek przed dalszymi inspirującymi wyprawami.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Self drive po Meksyku – Baja California

Od 18 900 zł

Meksyk - San Jose del Cabo, La Paz, Loreto, San Ignacio, Scorpion Bay, Todos Santos

Ekscytująca podróż po bezkresnych pustyniach, dziewiczych zatokach, kaktusowych lasach, zapierających dech w piersiach kanionach, zagubionych na pustkowiu ranczach i opuszczonych kopalniach? Zapraszamy w podróż po Południowej Dolnej Kalifornii, Baja California, podczas której poznacie San Jose Del Cabo i La Paz, zachwycicie się rafą koralową i poszukacie wielorybów w okolicach Loreto, dacie się ponieść fali na wodach Scorpion Bay i zanurzycie w artystyczny światek Todos Santos. Przed Wami wakacje w Meksyku, jakiego nie znacie!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować