Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hacienda Temozon

Meksyk – Merida

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ekskluzywny, pięciogwiazdkowy hotel, mieszczący się w kolonialnej hacjendzie. W tej luksusowej posiadłości z XVI wieku znajduje się duży basen, liczne dziedzińce, stoliki z krzesłami, wygodne fotele. Rozłożyste palmy oraz egzotyczna, zadbana roślinność dodatkowo umilają pobyt. Cały, dość duży, teren posiadłości jest elegancko zagospodarowany i daje poczucie swobody. Można tutaj odpocząć nad długim basenem, napić się aromatycznej kawy przy romantycznym stoliku, zdrzemnąć się w przytulnym fotelu na ocienionym dziedzińcu. W naturalnej jaskini zaaranżowano luksusowe centrum spa. 28 sypialni w zabytkowych wnętrzach przygotowano nowocześnie i wygodnie. W pokojach Goście mogą korzystać m.in. z bezprzewodowego dostępu do Internetu, luksusowej pościeli wykonaną z egipskiej bawełny, minibaru, 32-calowego telewizora z dostępem do programów telewizji kablowej i sejfu. Każda z sypialni ma wyjście na prywatny balkon lub taras. Na terenie hotelu znajduje się kort tenisowy i wypożyczalnia rowerów. Można także wziąć udział w kursie gotowania „hacienda style”.DLACZEGO POLECAMY

  • Niezwykła, kolonialna atmosfera w przepięknej posiadłości
  • Bogactwo oferowanych przez hotel aktywności
  • Dobrze zaaranżowana część wypoczynkowa
  • Salony centrum spa zlokalizowane w naturalnej jaskini


Zwiń
Galeria

Luksusowy hotel w 5* mieszczący się w kolonialnej hacjendzie. Meksykański klimat w XVI rezydencji. Polecamy.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Luksusowe wakacje w Meksyku – Jukatan i ekskluzywne hacjendy

Od 24 500 zł
Exclusive

Meksyk - Merida, Jukatan, Playa del Carmen

Barwne kolonialne miasta i białe piaszczyste plaże, przepyszna kuchnia i kwitnąca kultura, przepastne kaniony i spalone słońcem pustynie, zagubione w dżungli starożytne ruiny i turkusowe karaibskie wody – Meksyk to wymarzone miejsce na luksusowe wakacje! Na początek zapraszamy do kulturowej stolicy Jukatanu – Meridy, gdzie zamieszkacie w XVI-wiecznej kolonialnej hacjendzie, później zaś przeniesiecie się w okolice Chochola, do pięciogwiazdkowego, luksusowego hotelu Chable Yucatan. Zaś na koniec Waszych luksusowych wakacji w Meksyku zapraszamy na wybrzeże, do Playa del Carmen, gdzie czeka Was prywatna, piaszczysta plaża, niezliczone atrakcje oferowane przez ekskluzywny hotel, starożytne ruiny Majów i kuszący do beztroskiego lenistwa szum oceanu!

Skarby Jukatanu

Od 16 900 zł

Meksyk - Cancun, Valladolid, Temozon, Tulum

Meksyk to kraj o wielu obliczach. Chcecie poznać kilka z nich? Zapraszamy więc na wycieczkę do Meksyku, na półwysep Jukatan! Czeka na Was luksusowe Cancun, słynące z fantastycznych plaż i wymarzonych warunków do nurkowania, kolonialne, pełne barw Valladolid, tradycyjna hacjenda i majańskie ruiny. A gdy nasycicie się już wrażeniami, wypoczniecie na białych plażach Tulum, spacerując po miękkim piasku i spłukując zmęczenie w lazurowych wodach Morza Karaibskiego.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować