Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hacienda Merida

Hacienda Merida

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Niezwykle klimatyczny, butikowy hotel położony nieopodal samego centrum miasta Merida. Budynek wzniesiono w roku 1840 w stylu kolonialnym, z widoczną inspiracją tradycyjną, meksykańską architekturą. Centrum posiadłości – hacjendy zajmuje malowniczy dziedziniec. Tropikalna roślinność dodaje mu uroku. Cały hotel został utrzymany w ciepłych, nasyconych barwach, takich jak żółty, czerwony, pomarańczowy. Te kolory tym mocniej kojarzą się z Meksykiem i sprzyjają komfortowi pobytu. W hotelu można korzystać z basenu, ekskluzywnego baru, a także centrum spa. Wszystkie usługi oferowane przez hotel są wysokiej klasy.

W pokojach zapewniono bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor z płaskim ekranem, elegancką łazienkę i balkon. Wygodne łóżko wyposażone jest w baldachim i zaścielone wysokiej jakości pościelą z egipskiej bawełny. Zaledwie pięciominutowy spacer dzieli hotel od centrum miasta pełnego klimatycznych knajpek i restauracji.DLACZEGO POLECAMY

  • Znakomite położenie w zabytkowym centrum Meridy
  • Piękny wystrój wnętrz w meksykańskim klimacie
  • Elegancka przestrzeń z basenem z leżakami i meblami wypoczynkowymi pod zadaszeniem


Zwiń
Galeria

4* butikowy hotel w samym sercu Meridy. Mieści się w pięknym kolonialnym budynku. Pokoje w stylu meksykańskim, do dyspozycji gości piękny basen.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Autentyczny Meksyk

Od 19 800 zł

Meksyk - Mexico City, San Cristobal de las Casas, Palenque, Valladolid, Merida, Isla Holbox

Kusi Was prawdziwie indiańska przygoda? Zapraszamy w podróż do Meksyku. Fascynująca kultura, kalejdoskop barw targów w San Cristobal, tajemnicze rytuały Indian w Chamuli, ukryte w dżungli wodospady i majańskie piramidy w Palenque – ten fantastyczny świat pochłonie Was bez reszty. Zanocujcie w meksykańskiej hacjendzie, popływajcie w chłodnej cenote, a na koniec zakosztujcie relaksu na białych, otoczonych palmami plażach Isla Holbox!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować