Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hacienda Merida

Hacienda Merida

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Niezwykle klimatyczny, butikowy hotel położony nieopodal samego centrum miasta Merida. Budynek wzniesiono w roku 1840 w stylu kolonialnym, z widoczną inspiracją tradycyjną, meksykańską architekturą. Centrum posiadłości – hacjendy zajmuje malowniczy dziedziniec. Tropikalna roślinność dodaje mu uroku. Cały hotel został utrzymany w ciepłych, nasyconych barwach, takich jak żółty, czerwony, pomarańczowy. Te kolory tym mocniej kojarzą się z Meksykiem i sprzyjają komfortowi pobytu. W hotelu można korzystać z basenu, ekskluzywnego baru, a także centrum spa. Wszystkie usługi oferowane przez hotel są wysokiej klasy.

W pokojach zapewniono bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor z płaskim ekranem, elegancką łazienkę i balkon. Wygodne łóżko wyposażone jest w baldachim i zaścielone wysokiej jakości pościelą z egipskiej bawełny. Zaledwie pięciominutowy spacer dzieli hotel od centrum miasta pełnego klimatycznych knajpek i restauracji.DLACZEGO POLECAMY

  • Znakomite położenie w zabytkowym centrum Meridy
  • Piękny wystrój wnętrz w meksykańskim klimacie
  • Elegancka przestrzeń z basenem z leżakami i meblami wypoczynkowymi pod zadaszeniem


Zwiń
Galeria

4* butikowy hotel w samym sercu Meridy. Mieści się w pięknym kolonialnym budynku. Pokoje w stylu meksykańskim, do dyspozycji gości piękny basen.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować