Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Casa de Siete Balcones

Meksyk – Oaxaca

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Klimatyczny, butikowy hotel wyróżnia się przytulnym wnętrzem i doskonałą lokalizacją. Mieści się w zabytkowej rezydencji wzniesionej w XVI wieku. Unikatowa architektura, barokowe detale oraz żywa kolorystyka tworzy jeden z najpiękniejszych budynków historycznego centrum miasta Oaxaca. Troska o komfort Gości, spokój i cisza oraz wysoka jakość oferowanego serwisu to dodatkowe atuty tego miejsca. Hotel znajduje się w samym centrum Oaxaca, 300 metrów od głównego placu miasta.

Klimatyczne, kolonialne sypialnie wyposażone są w sejf, telewizor, klimatyzację oraz prywatne łazienki. Wystrój wnętrz utrzymano w jasnej kolorystyce przełamanej ciemnymi meblami. W takich pokojach każdy poczuje się dobrze, tym bardziej, że zadbano o ich wyciszenie. Bezprzewodowy dostęp do Internetu na terenie całego hotelu jest bezpłatny. W hotelu działa sklep z upominkami, w którym można kupić lokalne, tradycyjne rękodzieło.DLACZEGO POLECAMY

  • Lokalizacja w historycznym centrum miasta Oaxaca
  • Niepowtarzalny klimat zakwaterowania w kolonialnej rezydencji o przepięknej dekoracji wnętrz
  • Atmosfera rodzinnego pensjonatu – tylko 7 pokojów


Zwiń
Galeria

Butikowy rodzinny pensjonat w zabytkowej rezydencji w samym sercu miasta Oaxaca. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Plaże Pacyfiku i kultura Meksyku

Od 12 900 zł

Meksyk - Mexico City, Teotihuacan, Oaxaca, Puerto Escondido, Zipolite

Pełne barw indiańskie wioski stanu Oaxaca, piaszczyste plaże Puerto Escondido i Zipolite, rozmach Mexico City, starożytne piramidy Teotihuacan – zapraszamy na wycieczkę do Meksyku! Zanurzycie się w fascynującym świecie indiańskiej kultury, skosztujecie tacosów i tortilli, przespacerujecie się brukowanymi uliczkami malowniczych kolonialnych miasteczek i zrelaksujecie się na ciepłym piasku pacyficznych plaż.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować