Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

The St Regis

Mauritius – Le Morne

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel znajdujący się na południowo-zachodnim wybrzeżu wyspy przy piaszczystej plaży. Z eleganckich apartamentów i prywatnych willi, otoczonych tropikalnym ogrodem, roztacza się panorama Oceanu Indyjskiego, zaś bezpośredni dostęp do plaży i obecność basenu zapewnia maksimum komfortu. Na terenie hotelu mieści się kilkanaście profesjonalnych gabinetów spa, siłownia, turecka łaźnia oraz wyselekcjonowany dobór barów oraz restauracji. Światowej sławy szefowie kuchni przygotowują w nich niezwykle wyszukane potrawy. O bezpieczeństwo i wygodę Gości dba dedykowany zespół, w którego skład wchodzi manager, szef kuchni, osobisty lokaj oraz ochrona.

Wszystkie wnętrza urządzono w kameralnym, eleganckim stylu kolonialnym, z wykorzystaniem nowoczesnych dodatków i ekskluzywnych dodatków. Każdy z apartamentów posiada prywatny, przestronny taras z leżakami, minibar, telewizor z odtwarzaczem DVD, urządzenie do parzenia kawy oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.DLACZEGO POLECAMY

  • Bardzo wysoki standard pokoi, mimo ich prostoty
  • Lokalizacja w przepięknej, spokojnej okolicy z dostępem do plaży
  • Doskonała kuchnia z wielu regionów świata
  • Znakomite zaplecze sportowe (centrum sportów wodnych organizujące m.in. kursy nurkowania)


Zwiń
Galeria

Jeden z najlepszych hoteli na Mauritiusie. Standard 5*, apartamenty proste ale ekskluzywne. Świetna niezobowiązująca atmosfera.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować