Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Sugar Beach

Mauritius – Flic en Flac

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy hotel położony na wybrzeżu oceanu, w otoczeniu palm, gór i bujnej zieleni. Znajduje się tu m.in. centrum spa, salon piękności i centrum fitness, wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty. Obsługa hotelu umożliwia branie udziału w zajęciach jogi czy aerobiku. Goście mogą zdecydować się na grę w tenisa, wycieczkę rowerową po górach, petanque lub frisbee. Wielbicieli sportu ucieszy fakt, że w hotelu zatrudniono wykwalifikowanych trenerów personalnych.

W cenie pobytu hotel zapewnia wachlarz różnorodnych atrakcji m.in. kajaki, rejsy łodzią z przeszklonym dnem, snorkeling, windsurfing, aerobik w wodzie i wiele innych. Za dodatkową opłatą można zorganizować kurs nurkowania, wędkowanie i narty wodne.

Część sypialni, urządzonych w nowoczesnym stylu, oferuje widok na Ocean Indyjski. Są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem z kanałami satelitarnymi, część relaksacyjną, balkon oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.DLACZEGO POLECAMY

  • Piękne, bujne i zielone otoczenie hotelu
  • Lokalizacja przy słynnej plaży Flic-en-Flac
  • Pole golfowe znajdujące się w odległości 13 km od hotelu
  • Bogate zaplecze rekreacyjne, usługa trenera personalnego, nowoczesne centrum fitness


Zwiń
Galeria

5* hotel położony na zachodnim wybrzeżu przy plaży flic-en-flac. Nowoczesny styl apartamentów położonych w tropikalnym ogrodzie.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Dwie najpiękniejsze plaże Mauritiusu

Od 12800 zł
Exclusive

Mauritius - Flic en Flac, Belle Mare

Mały skrawek raju rzucony na Ocean Indyjski. Plażowa, malownicza sceneria rodem z pocztówki a do tego mieszanka żyjących w harmonii kultur i kuchni: hinduskiej, kreolskiej i francuskiej. Przed Wami dwa wybrzeża i dwie najpiękniejsze plaże wyspy.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować