Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

The Andaman

Malezja – Langkawi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy hotel The Andaman, a Luxury Collection Resort, należący do sieci Marriott, jest położony w zatoce Morza Andamańskiego dobrej do snorkelingu, tuż przy piaszczystej plaży, otoczony dżunglą (i zarazem nieco oddalony od cywilizacji), około 27 km od lotniska. Goście mogą tu bezpłatnie skorzystać z odkrytego basenu z leżakami i ręcznikami oraz siłowni (dodatkowo z możliwością skorzystania z usług trenera personalnego), zaś za dodatkową opłatą z V Botanical Spa, salonu fryzjersko-kosmetycznego, lekcji jogi i medytacji, wypożyczalni sprzętu do snorkelingu, kajaków i rowerów. Posiłki są serwowane w czterech restauracjach. Dodatkowo znajduje się tu dwa bary: na plaży oraz tarasie (Jentayu Lounge).

The Andaman przygotował dla Gości 178 pokoi i apartamentów, w większości z balkonami lub tarasami, z widokiem na morze lub las deszczowy. Wszystkie zostały wyposażone w klimatyzację, Wi-Fi, minibar (dodatkowo płatny), zestaw do parzenia kawy i herbaty, niewielką lodówkę, telewizor, żelazko i deskę do prasowania, prywatną łazienkę z suszarką do włosów, prysznicem i wanną. Niektóre posiadają jacuzzi, prywatny basen lub bezpośredni dostęp do plaży.

Oficjalna strona hotelu: www.marriott.com/hotels/travel/lgklc-the-andaman-a-luxury-collection-resort-langkawi/Dlaczego polecamy

  • Położony przy plaży, na wybrzeżu doskonałym do nurkowania
  • Basen, spa, wypożyczalnia sprzętów wodnych, lekcje jogi
  • Duży wybór pokoi i apartamentów, w tym z prywatnymi basenami


Zwiń
Galeria

5* hotel przy plaży, w zatoce, otoczony lasem deszczowym, z basenem, spa, czterema restauracjami.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować