Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Tuna Bay

Malezja – Wyspy Perhentian

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Tropikalny hotel położony w spokojnym zakątku rajskiej wyspy, otoczony dziewiczą dżunglą z jednej strony, zaś z drugiej białymi piaskami pięknej plaży, którą obmywają krystalicznie czyste, turkusowe wody Morza Południowochińskiego. Hotel składa się z niespełna pięćdziesięciu drewnianych bungalowów usytuowanych wśród palm kokosowych lub w egzotycznym ogrodzie. Na plaży zaaranżowano urokliwą restaurację z widokiem na morze, składającą się z części wewnętrznej i tarasu. Serwują w niej dania kuchni azjatyckiej i międzynarodowej, a specjalnością szefów kuchni są owoce morza i ryby z grilla.

Hotel organizuje liczne wypady na snorkeling i nurkowania, wypożycza również łodzie do samodzielnych wypraw. Oprócz tego można tutaj wypożyczyć kajak, wybrać się na wycieczkę połączoną z obserwacją żółwi składających jaja lub zdecydować się na wypad wędkarski. Ośrodek aranżuje ponadto fascynujące trekkingi po okolicznej dżungli pełnej bogactwa fauny i flory. Hotel zatrudnia też wykwalifikowaną kadrę divemasterów, którzy prowadzą dla Gości kursy nurkowania. Hotelowa plaża wyposażona jest w wygodne leżaki i parasole przeciwsłoneczne.DLACZEGO POLECAMY

  • Urokliwe położenie na pięknej, szerokiej plaży w pobliżu bujnej dżungli
  • Zakwaterowanie w klimatycznych bungalowach
  • Bardzo dobra oferta sportów wodnych (wypady na snorkeling czy łowienie ryb), kursów nurkowania


Zwiń
Galeria

3* hotel składający się z bungalowów na południowym krańcu wyspy Perhetnian Besar. Położony przy pięknej plaży z dobrymi warunkami do snorkelingu i nurkowania.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować