Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Tuna Bay

Malezja – Wyspy Perhentian

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Tropikalny hotel położony w spokojnym zakątku rajskiej wyspy, otoczony dziewiczą dżunglą z jednej strony, zaś z drugiej białymi piaskami pięknej plaży, którą obmywają krystalicznie czyste, turkusowe wody Morza Południowochińskiego. Hotel składa się z niespełna pięćdziesięciu drewnianych bungalowów usytuowanych wśród palm kokosowych lub w egzotycznym ogrodzie. Na plaży zaaranżowano urokliwą restaurację z widokiem na morze, składającą się z części wewnętrznej i tarasu. Serwują w niej dania kuchni azjatyckiej i międzynarodowej, a specjalnością szefów kuchni są owoce morza i ryby z grilla.

Hotel organizuje liczne wypady na snorkeling i nurkowania, wypożycza również łodzie do samodzielnych wypraw. Oprócz tego można tutaj wypożyczyć kajak, wybrać się na wycieczkę połączoną z obserwacją żółwi składających jaja lub zdecydować się na wypad wędkarski. Ośrodek aranżuje ponadto fascynujące trekkingi po okolicznej dżungli pełnej bogactwa fauny i flory. Hotel zatrudnia też wykwalifikowaną kadrę divemasterów, którzy prowadzą dla Gości kursy nurkowania. Hotelowa plaża wyposażona jest w wygodne leżaki i parasole przeciwsłoneczne.DLACZEGO POLECAMY

  • Urokliwe położenie na pięknej, szerokiej plaży w pobliżu bujnej dżungli
  • Zakwaterowanie w klimatycznych bungalowach
  • Bardzo dobra oferta sportów wodnych (wypady na snorkeling czy łowienie ryb), kursów nurkowania


Zwiń
Galeria

3* hotel składający się z bungalowów na południowym krańcu wyspy Perhetnian Besar. Położony przy pięknej plaży z dobrymi warunkami do snorkelingu i nurkowania.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Azja w pigułce – Wyspy Perhentiany i plantacje herbaty

Od 6300 zł

Malezja - Kuala Lumpur, Wyspy Perhentian, Cameron Highlands

Plaże nie z tej ziemi, mistyczne wzgórza herbaciane spowite mgła, a przy tym kosmopolityczna metropolia, soczyste rambutany i duriany oraz kuchnia, o której śmiało możemy powiedzieć, że obfituje w bogactwo oryginalnych, różnorodnych smaków – nie ma na co czekać!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować