Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Japamala

Malezja – Tioman

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pięciogwiazdkowy butikowy hotel Japamala, położony jest na malezyjskiej wyspie Tioman, przy tropikalnej, dziewiczej plaży, nad turkusowym morzem, w otoczeniu bujnego lasu deszczowego. W hotelu znajdują się dwa baseny (jeden z wodospadem) oraz salon spa, oferujący zabiegi i masaże. Plaża wyposażona jest w kabiny, leżaki i bambusowe maty. Dwie restauracje (jedna przy plaży) serwują dania azjatyckie i włoskie. Zbudowany na palach bar na wodzie oferuje orzeźwiające koktajle. Za dodatkową opłatą hotel organizuje nurkowanie, wędkowanie, rejsy łodzią, pływanie kajakami i trekkingi po dżungli.

Hotel oferuje zakwaterowanie w ośmiu typach domków i willi: domki z werandami znajdują się wysoko w koronach drzew oraz na klifie z widokiem na morze, natomiast wille z tarasami mieszczą się przy plaży i w dżungli. Wszystkie są klimatyzowane, wyposażone w telewizor, odtwarzacz DVD/CD, minibar (dodatkowo płatny) i ekspres do kawy. W łazienkach jest prysznic z deszczowym strumieniem, suszarka do włosów i kosmetyki. Część willi ma prywatne baseny, natomiast te umiejscowione na wzgórzu i niektóre w dżungli – zewnętrzne prysznice i wanny.Dlaczego polecamy

  • Zakwaterowanie w ustronnych domkach i willach przy plaży, w otoczeniu dżungli, z maksimum komfortu, prywatności, w bezpośrednim kontakcie z przyrodą
  • Do dyspozycji Gości dwa baseny, dwie restauracje, spa
  • Romantycznie usytuowany pawilon barowy na wodzie, do którego z plaży prowadzi 100-metrowy drewniany pomost


Zwiń
Galeria

Luksusowy, otoczony tropikalnym lasem, 5* hotel przy rajskiej plaży na wyspie Tioman. Do dyspozycji Gości są dwa baseny, dwie restauracje, bar na wodzie i spa.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kolonialna Malezja z wyspą Tioman

Od 12000 zł

Malezja - Penang, Kuala Lumpur, Tioman, Melaka

Zapraszamy w podróż do kosmopolitycznej, pełnej kolorów i smaków oraz najrozmaitszych kultur Malezji! Na początek kulinarno-kulturowa stolica kraju – Penang, następnie tętniący życiem tygiel – Kuala Lumpur, po którego chaotycznym rytmie odpoczniecie na białych, piaszczystych plażach nieskażonej  cywilizacją wysepce Tioman. Na koniec – urocza, kolonialna Melaka, gdzie rozpostrze się przed Wami wspaniały wachlarz kultur i wpływów.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować