Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Swiss Inn

Malezja – Kuala Lumpur

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Nowoczesny hotel położony w stolicy Malezji w doskonałym punkcie komunikacyjnym, z którego niedaleko jest do stacji kolejki oraz dworca kolejowego. Znajduje się właściwie w centrum Kuala Lumpur, w tętniącej życiem dzielnicy Chinatown, i zapewnia swoim Gościom zakwaterowanie na wysokim poziomie, idealne podczas intensywnego pobytu w dużym mieście i wzbogacone o liczne udogodnienia. Jedno wyjście hotelu wychodzi na najsłynniejszą ulicę zakupową. Mieści się tutaj m.in. kompleks spa, sauna, siłownia i sklepy z pamiątkami.

Wszystkie pokoje są nowoczesne, niezwykle funkcjonalne i zaprojektowane ze smakiem, natomiast do dyspozycji Gości pozostają w nich m.in. telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar i doskonałej jakości bezprzewodowy dostęp do Internetu.DLACZEGO POLECAMY

  • Doskonała lokalizacja, zwłaszcza dla osób, które chcą dobrze poznać miasto i skorzystać z jego atrakcji. Dobra baza wypadowa na zwiedzanie Kuala Lumpur
  • Hotel posiada 2 wyjścia, z którego jedno jest na słynna ulicę zakupową Jalan Petaling


MINUSY

  • dość małe pokoje
Zwiń
Galeria

3* hotel w samym sercu Chinatown w Kuala Lumpur przy słynnej ulicy zakupowej. Parę minut pieszo do szybkiej kolejki LRT.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Dżungla na Borneo, orangutany i plaże

Od 8100 zł

Malezja - Kuala Lumpur, Sandakan, Billit, Kuching

Równikowe dżungle, rajskie plaże, plantacje herbaty, palm kokosowych i setek egzotycznych owoców czynią z niej kwintesencję wszystkich azjatyckich krajów. Odkryjecie tu prawdziwe wybuchowe mieszanki atrakcji, obyczajów, a przede wszystkim... wyśmienitych kulinariów!

Azja w pigułce – Wyspy Perhentiany i plantacje herbaty

Od 6300 zł

Malezja - Kuala Lumpur, Wyspy Perhentian, Cameron Highlands

Plaże nie z tej ziemi, mistyczne wzgórza herbaciane spowite mgła, a przy tym kosmopolityczna metropolia, soczyste rambutany i duriany oraz kuchnia, o której śmiało możemy powiedzieć, że obfituje w bogactwo oryginalnych, różnorodnych smaków – nie ma na co czekać!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować