Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Pangkor Laut Resort

Malezja – Pangkor

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pangkor Laut Resort to pięciogwiazdkowy hotel położony na prywatnej wyspie Pangkor Laut Island. W bujny interior wyspy zostały wkomponowane rajskie wille zachwycające designem łączącym nowoczesną architekturę z malajskimi akcentami. W najbliższym otoczeniu znajdują się tylko urocze zatoczki z piaszczystymi plażami, które okalają wyspę. Odległość od międzynarodowego lotniska to 75 km. Goście mogą skorzystać z aż pięciu hotelowych restauracji serwujących dania kuchni malezyjskiej i międzynarodowej. Dla aktywnych przygotowano centrum fitness, dwa baseny, korty tenisowe oraz korty do squasha. Na miejscu organizowane są lekcje jogi oraz aktywności dodatkowo płatne, jak kajaki, waterboarding czy waterskiing.

Każda z willi utrzymana jest w ciepłych, pastelowych kolorach wprowadzając przytulną atmosferę, a drewniane wykończenie nadaje egzotycznego charakteru. Niektóre ze 140 willi położone są na wodzie, a pozostałe znajdują się na wyspie. Wyposażenie obejmuje klimatyzację, balkon lub taras z widokiem na morze lub tropikalny ogród, prywatną łazienkę z prysznicem lub wanną. Każda z willi posiada dostęp do bezpłatnego Wi-Fi.

Oficjalna strona hotelu: www.pangkorlautresort.comDlaczego polecamy

  • Znakomita lokalizacja na rajskiej wyspie dla osób szukających spokoju
  • Luksusowy i elegancki hotel z akcentami malezyjskiej architektury
  • Szeroka oferta SPA i aktywności dodatkowych


Zwiń
Galeria

Rajski, 5* luksusowy hotel na prywatnej wyspie Pangkor Laut Island oferuje relaks w otoczeniu dziewiczej przyrody.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Malezja w dobrym stylu

Od 13500 zł
Exclusive

Malezja - Penang, Pangkor, Kuala Lumpur

Swój urok Malezja zawdzięcza ekscytującej mieszance kultury, wyrafinowanej kuchni i piękna natury. Czekają tu na Was dżungle – zarówno ta wielkomiejska kosmopolitycznego Kuala Lumpur, jak i tropikalna, pełna dzikiej przyrody. Na wyspie Pangkor doświadczycie wypoczynku na niezadeptanych plażach i odwiedzicie rybackie wioski, na Penang wybierzecie się na wycieczkę w poszukiwaniu najlepszego na wyspie street foodu, a w Kuala Lumpur rzucicie się w gorączkowy wir miejskiego życia. Podróż do Malezji to wymarzona okazja, by naprawdę doświadczyć tego, co najlepsze w różnorodności Azji.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować