Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Muntri Mews

Malezja - Penang

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Przytulny, butikowy hotel oczarowuje kolonialnym klimatem. Znajdujący się George Town – mieście wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO, swoją lokalizacją pozwala na swobodne zwiedzanie jego najważniejszych zabytków. Plaża Batu Feringghi znajduje się 20 minut jazdy od hotelu. Wyjątkowe wnętrza ozdobione zostały zabytkowymi meblami, którym towarzyszy sztuka lokalnych artystów. Z apartamentów rozpościerają się widoki na tropikalny ogród. Hotel dysponuje apartamentami rodzinnymi typu Suite i dwuosobowymi pokojami Mew’s Suite. Pokoje wyposażone są m.in. w telewizory 32-calowe, sejf i klimatyzację. Część wypoczynkowa, którą oferują wszystkie pokoje, pozwoli w ciszy i spokoju oddać się lekturze. Ciekawą propozycją na relaks jaką oferuje hotel jest możliwość skorzystania z odprężającego masażu. W cieniu tropikalnej roślinności w hotelowych ogrodach można schronić się przed wiecznym słońcem. We wszystkich pokojach zapewniono dostęp do darmowego Wi-Fi. Kuchnia azjatycka i międzynarodowa serwowana jest w restauracji Mews Cafe. Kulinarnie głodni Goście mogą liczyć na pomoc przewodnika, który oprowadzi ich po najpopularniejszych restauracjach.Dlaczego polecamy

  • Butikowy, przytulny hotel w kolonialnym charakterze i pięknymi wnętrzami
  • Świetna lokalizacja blisko najważniejszych atrakcji miasta wpisanego do UNESCO


Zwiń
Galeria

Przestrzeń, styl, elegancja i nowoczesność z kolonialnym charakterem. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kolonialna Malezja z wyspą Tioman

Od 14500 zł

Malezja - Penang, Kuala Lumpur, Tioman, Melaka

Zapraszamy w podróż do kosmopolitycznej, pełnej kolorów i smaków oraz najrozmaitszych kultur Malezji! Na początek kulinarno-kulturowa stolica kraju – Penang, następnie tętniący życiem tygiel – Kuala Lumpur, po którego chaotycznym rytmie odpoczniecie na białych, piaszczystych plażach nieskażonej  cywilizacją wysepce Tioman. Na koniec – urocza, kolonialna Melaka, gdzie rozpostrze się przed Wami wspaniały wachlarz kultur i wpływów.

Kolonialna Malezja od kuchni

Od 11200 zł

Malezja - Melaka, Kuala Lumpur, Penang, Langkawi

Podróż po kolonialnej Malezji dla amatorów azjatyckich kultur i  kuchni!  Odwiedzicie urocze, post-kolonialne miasteczko Melaka, kosmopolityczne Kuala Lumpur i kulturowo-kulinarną stolicę Malezji Penang, by na koniec odpocząć na tropikalnej wyspie Langkawi. Przez całą drogę towarzyszyć Wam będą niezrównane smaki malezyjskich kuchni – malajskiej, chińskiej i tamilskiej, wprawiając Wasze kubki smakowe w nieustający zachwyt.  

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować