Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Mulu Marriott Resort & Spa

Malezja – Borneo (Gunung Mulu)

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Tak luksusowy hotel położony w samym sercu malezyjskiej dżungli to prawdziwa rzadkość. Lokalizacja w pobliżu Parku Narodowego Gunung Mulu to tylko jedna z zalet, a dodać do niej trzeba również doskonale wyposażone, eleganckie apartamenty i rekreacyjno-wypoczynkowe możliwości spędzania czasu na terenie obiektu.

W hotelu znajdują się trzy restauracje o zachwycającym wystroju, w których skosztować można potraw tradycyjnych dla tego regionu Malezji oraz dań międzynarodowych. Niezwykle przyjemny jest również wystrój przestronnych, jasnych apartamentów, które wyposażono m.in. w zaplecze do parzenia kawy i herbaty, lodówkę, żelazko i deskę do prasowania, telewizor z płaskim ekranem.

Wokół hotelowego basenu zaprojektowano odgrodzone loże gwarantujące kameralność i prywatność wypoczynku – umeblowano je wygodnymi, wykładanymi poduszkami leżakami i stolikami kawowymi. W hotelu działa wypożyczalnia rowerów, nowoczesne centrum fitness, w którym oprócz licznych sprzętów do ćwiczeń znajduje się też sauna. W okolicy możliwe są liczne aktywności, dzięki znajdującym się nieopodal trasom trekkingowym, wspinaczkowym, rowerowym czy joggingowym.DLACZEGO POLECAMY

  • Zachwycające położenie w głębi dżungli, dzięki któremu możliwy jest relaks z dala od rzeczywistości. Dodatkowo okolica obfituje w trasy na wycieczki rowerowe, trekkingi czy do biegania
  • Liczne udogodnienia jak np. centrum fitness, sauna, basen z usytuowanymi wokół niego lożami wypoczynkowymi


Zwiń
Galeria

Hotel położony w samym sercu dżungli na Borneo. Odkryty basen i przestronne pokoje w standardzie 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Ekskluzywnie dzikie Borneo

Od 13900 zł
Exclusive

Malezja - Kuala Lumpur, Borneo

Plaże nie z tej ziemi, zabawne orangutany zamieszkujące dżunglę, a przy tym kosmopolityczna metropolia, soczyste rambutany i duriany oraz kuchnia, o której śmiało możemy powiedzieć, że obfituje w bogactwo oryginalnych, różnorodnych smaków!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować