Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Meritus Pelangi Beach Resort & Spa

Malezja – Langkawi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel przypominający tradycyjną, malajską wioskę ciągnącą się wzdłuż piaszczystej plaży wyspy Langkawi. Wszystkie apartamenty dysponują werandami, z których można podziwiać krajobraz tropikalnego ogrodu, rajskiej plaży lub jeziora.

W pokojach zapewniony jest powitalny drink i kosz egzotycznych owoców, codziennie dostarczaną butelkowaną wodę mineralną, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor typu LED z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz pakiet różnych filmów do odtworzenia. Wypoczynek w obrębie hotelu urozmaica kort do tenisa i squasha, siłownia oraz punkt masażu.

W restauracjach świetna obsługa serwuje potrawy rozmaitych kuchni świata. W Spice Market Restaurant organizowane są specjalne promocje z różnych okazji np. Walentynki, Chiński Nowy Rok czy Wielkanoc. Specjalizuje się głównie w daniach chińskich, malezyjskich oraz indyjskich. W Pelangi Lounge podają przede wszystkim desery, tapas, kawę, lody, a także drinki. Cba to restauracja zaraz przy plaży uchodząca za jedną z najlepszych na całej wyspie. W Cascade Pool możecie raczyć się koktajlami czy orzeźwiającymi smoothie zaś Meritus Club zaprasza na dobrą zabawę wieczorami.DLACZEGO POLECAMY

  • Położenie przy szerokiej, rajskiej plaży na pełnej atrakcji wyspie
  • Bogaty kompleks gastronomiczny składający się z kilku restauracji i barów
  • Zakwaterowanie w przestronnych willach różnego typu np. z widokiem na ogród czy ogród lub bezpośrednio na plaży


Zwiń
Galeria

5* hotel w południowo – wschodniej części Langkawi. Hotel przypomina tradycyjną, malajską wioskę ciągnącą się wzdłuż pięknej plaży.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kolonialna Malezja od kuchni

Od 9900 zł

Malezja - Melaka, Kuala Lumpur, Penang, Langkawi

Podróż po kolonialnej Malezji dla amatorów azjatyckich kultur i  kuchni!  Odwiedzicie urocze, post-kolonialne miasteczko Melaka, kosmopolityczne Kuala Lumpur i kulturowo-kulinarną stolicę Malezji Penang, by na koniec odpocząć na tropikalnej wyspie Langkawi. Przez całą drogę towarzyszyć Wam będą niezrównane smaki malezyjskich kuchni – malajskiej, chińskiej i tamilskiej, wprawiając Wasze kubki smakowe w nieustający zachwyt.  

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować