Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Gaya Island Resort

Malezja – Borneo (Kota Kinabalu)

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel znajduje się na przepięknym wybrzeżu, które pokrywa bujna zieleń egzotycznej roślinności, rozłożyste drzewa i złocisty piasek.

Na terenie hotelu zaaranżowano aż pięć restauracji i barów, które serwują świeże owoce morza, bogactwo potraw charakterystycznych dla różnych zakątów świata, ale też oferują romantyczną atmosferę i zapierające dech w piersiach widoki na zatokę. W apartamentach do dyspozycji pozostawiono ogromną przestrzeń wyposażoną w telewizor, osobny salon, część jadalnianą czy prywatną werandę.

W hotelu nie zapomniano oczywiście o aktywnym spędzaniu czasu. Można tu wziąć udział w kursie nurkowania pod okiem doświadczonego instruktora, wypożyczyć jacht i kajaki, zdecydować się na snorkeling, powędkować na pełnym morzu, podziwiać romantyczny zachód słońca z hotelowej łodzi czy poprosić o zaaranżowanie pikniku na plaży. Można też zorganizować trekkingi oraz rejs na inne pobliskie wyspy. Goście mają też do dyspozycji nowoczesną siłownię i pole golfowe, a także kompleks Spa.DLACZEGO POLECAMY

  • Bogactwo atrakcji zapewnianych przez hotel np. nauka medytacji, sesje jogi, kompleks spa, zajęcia z malezyjskiego rękodzieła itp.
  • Świetnie zaaranżowane zaplecze wypoczynkowo-rekreacyjne: odkryty basen, kompleks spa, biblioteka, centrum sportów wodnych
  • Przepiękne położenie w urokliwej zatoce z dostępem do piaszczystej plaży z widokiem na wzgórza z jednej strony i dziewiczą dżunglę z drugiej


Zwiń
Galeria

Luksusowy hotel składający się z bungalowów na wyspie Gaya niedaleko Kota Kinabalu. Standard 5* w dziewiczych okolicznościach przyrody.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Ekskluzywnie dzikie Borneo

Od 13900 zł
Exclusive

Malezja - Kuala Lumpur, Borneo

Plaże nie z tej ziemi, zabawne orangutany zamieszkujące dżunglę, a przy tym kosmopolityczna metropolia, soczyste rambutany i duriany oraz kuchnia, o której śmiało możemy powiedzieć, że obfituje w bogactwo oryginalnych, różnorodnych smaków!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować