Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Father's Guest House

Malezja – Wyżyny Kamerona

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Prosty, ale niezwykle przyjazny Gościom hotel bardzo popularny wśród podróżników, którzy cenią sobie autentyczne zakwaterowanie pozwalające odczuć lokalny koloryt. To tutaj, kilka minut piechotą od przystanku oraz dworca autobusowego, można spędzić kilka dni relaksu w bliskości z naturą na słynnych Wzgórzach Camerona, które pokrywają zieleniące się plantacje herbaty.

Wszystkie pokoje w hotelu wyposażone są w sprzęty niezbędne do wypoczynku, dysponują ciepłą i zimną wodą, świeżą zmianą ręczników kąpielowych, a także darmowym dostępem do Internetu za pośrednictwem WiFi. Oprócz tego Goście mają do dyspozycji zapas darmowej kawy i herbaty. We wspólnej przestrzeni hotelowej zaaranżowano salon z telewizorem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

W ramach wypoczynku od zwiedzania można ponadto miło spędzić czas w tropikalnym ogrodzie lub na przestronnej werandzie. Warto również wspomnieć, że obsługa hotelowa chętnie udziela informacji dotyczących zwiedzania okolicy, organizacji wycieczek opcjonalnych czy trekkingów.DLACZEGO POLECAMY

  • Lokalizacja w przepięknych okolicznościach przyrody na herbacianych Wzgórzach Camerona
  • Lokalna, kameralna i autentyczna atmosfera tego rejonu Malezji w urokliwym hotelu


Zwiń
Galeria

Prosty, kameralny pensjonat o 2* standardzie położony na Wyżynach Kamerona. Pokoje przestronne, do dyspozycji gości tropikalny ogród.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować