Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Do Chic In Homestay

Malezja – Wyżyny Kamerona

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Urokliwy rodzinny homestay (prywatne mieszkanie) o niesamowitej atmosferze położony z widokiem na zielone wzgórza i góry, 10 minut spacerkiem od miasta Tanah Rata. Właścicielki Jaycee i Janet dbają o komfort wypoczynku swoich Gości, o spokój i ciszę, które wkomponowują się w przepiękne okoliczności przyrody. We wspólnym salonie istnieje możliwość oglądania telewizji, grania w gry, czytania książek z hotelowej biblioteczki. Oprócz tego Goście mają zapewniony bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Standard pokojów jest dobry, ale dość podstawowy, bez sprzętów typu telewizor, ale za to z pełnym, komfortowym umeblowaniem z dodatkami, lokalnym rękodziełem, dziełami sztuki czy kwiatami. W jadalni Goście mogą przyrządzać sobie posiłki, zjeść śniadanie lub napić się popołudniowej herbatki, a dodatkowo także zapoznać się z licznymi materiałami dla turystów dotyczącymi zwiedzania tego regionu Malezji czy poruszania się po okolicy.DLACZEGO POLECAMY

  • Urokliwe położenie wśród zieleniących się wzgórz i gór – piękne widoki gwarantowane!
  • Możliwość wypoczęcia w autentycznej, malezyjskiej atmosferze, kameralny homestay, zapewniający ciszę i spokój podczas pobytu
  • Możliwość skosztowania lokalnej kuchni i poznania mieszkańców kraju


MINUSY

  • Pobyt w prywatnym mieszkaniu, którego właścicielki Jaycee i Janet są bardzo zorganizowane i proszą o dostosowanie się do reguł panujących w ich domu (co nie każdemu może odpowiadać)
Zwiń
Galeria

Rodzinny homestay z niesamowita atmosferą. Jedzenie nieprawdopodobnie pyszne w domowej atmosferze.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Azja w pigułce – Wyspy Perhentiany i plantacje herbaty

Od 7300 zł

Malezja - Kuala Lumpur, Wzgórza Camerona, Wyspy Perhentian

Plaże nie z tej ziemi, mistyczne wzgórza herbaciane spowite mgła, a przy tym kosmopolityczna metropolia, soczyste rambutany i duriany oraz kuchnia, o której śmiało możemy powiedzieć, że obfituje w bogactwo oryginalnych, różnorodnych smaków – nie ma na co czekać!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować