Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Alunan Boutique Resort

Malezja – Wyspy Perhentian

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Elegancki hotel usytuowany nad piękną zatoką na niewielkiej wyspie Perhentianów. Wnętrza tego obiektu cechuje tropikalno-rustykalny szyk, nowoczesność, pełna wygoda i funkcjonalność. Obiekt ten jest hotelem butikowym, gwarantującym maksimum prywatności, kameralną atmosferę, relaks w odosobnionych zakątkach w otoczeniu egzotycznej roślinności.

Wszystkie apartamenty zaprojektowano w sposób prosty i nowoczesny. Do dyspozycji Gości pozostawiono w nich m.in. telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, ręczniki oraz zestaw darmowych kosmetyków. Hotelowa restauracja mieści się wśród palm kokosowych i drzew mango, rozciąga się z niej widok na Morze Południowochińskie. Goście mogą tutaj skosztować zarówno specjałów kuchni malezyjskiej, jak i dań bardziej popularnych w Europie.

Hotel oferuje wiele możliwości spędzania czasu: nurkowanie, snorkeling, wycieczki typu Island Hopping obejmujące wyprawę na okoliczne wysepki i najpiękniejsze plaże, kajakowanie, łowienie ryb, trekkingi po dżungli czy wizyta w wiosce rybackiej, w której programie przewidziano chociażby odwiedzenie lokalnej szkoły, zobaczenie tradycyjnego domu malezyjskiego i degustacja kolacji przyrządzonej przez miejscowe kobiety.DLACZEGO POLECAMY

  • Wysmakowany design hotelu, elegancka architektura i funkcjonalny wystrój wnętrz w stylu tropikalno-rustykalnym
  • Urokliwe położenie, korzystne zwłaszcza z perspektywy wielbicieli nurkowania
  • Każdy pokój posiada balkon z widokiem na morze


Zwiń
Galeria

Nowoczesny hotel na małej wyspie Perhentian. Każdy pokój ze słonecznym tarasem z widokiem na morze. Standard 3*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować