Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Dar Qadisha

Liban - Dolina Kadisha

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Pensjonat znajdujący się w najwyżej położonej części doliny Kadisha, wpisanej na listę UNESCO, na wysokości ok. 1400 m n.p.m. Pensjonat jest idealnym miejscem wypadowym na zwiedzanie i spacery po okolicy. Prowadzi go sympatyczna Pani Jaqueline, mieszkająca tu od urodzenia. Swoim Gościom oferuje zakwaterowanie w dwóch przytulnych pokojach dwuosobowych, w stylu retro. Do każdego z nich, na życzenie, można zorganizować jedną dostawkę. Pokoje wyposażone są w prywatne łazienki oraz balkon.

W cenę pobytu jest wliczone śniadanie, a do dyspozycji Gości pozostawiono kuchnię, w której można przygotowywać pozostałe posiłki. Warto skorzystać z okazji i zakupić u Pani Jaqueline dżemy i konfitury, produkowane ze świeżych owoców pochodzących z jej ogródków. Słyną one ze swej jakości na całą okolicę.Dlaczego polecamy

  • Idealna baza wypadowa do zwiedzania okolicy
  • Sympatyczna gospodyni, zawsze służąca radą i pomocą
  • Znakomite jedzenie, w szczególności dżemy domowej roboty


Zwiń
Galeria

Tradycyjny pensjonat w górskiej miejscowości, z zachwycającą panoramą Doliny Kadisha. Oferuje ciepłą atmosferę, libańską gościnność, dwa tarasy oraz pyszną domową kuchnię.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

W gościach u Fenicjan

Od 7500 zł

Liban - Bejrut, Dolina Kadisha, Batrun

Liban to wyjątkowo przyjazny kraj, oferujący niewiarygodną różnorodność krajobrazów i kultur. Od kosmopolitycznego i pulsującego życiem Bejrutu, przez cuda świata starożytnego w Byblos czy Baalbek, bogactwo świata natury z lasami cedrowymi na czele, klimat orientu i piękne plaże, aż po niezapomniane wrażenia kulinarne i pobyt w nietuzinkowych, butikowych pensjonatach, odzwierciedlających wyjątkowy libański styl i wyrafinowanie. To wszystko i jeszcze więcej, czeka na Was podczas niezapomnianej wycieczki po Libanie!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować