Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Zita Fidar

Liban - Byblos

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ten wyjątkowy, luksusowy pensjonat o modernistycznej architekturze znajduje się zaledwie 3 km od największej historycznej atrakcji Byblos – starożytnych rozległych ruin fenickiego miasta, cytadeli oraz starego souku. Budynek położony tuż nad samym morzem gwarantuje wspaniałe relaksujące widoki od wschodu do zachodu słońca i pełnię relaksu w kameralnej atmosferze. Obiekt dysponuje sześcioma sypialniami urządzonymi w eleganckim minimalistycznym stylu. Znajdują się one na osobnym, niższym poziomie, bliżej zejścia do morza. Większość pokoi dysponuje prywatnymi łazienkami, dwa standardowe pokoje współdzielą jedną łazienkę za zewnątrz. Goście mają dostęp do bezpłatnego łącza Wi-Fi.

Na terenie obiektu, na słonecznym, dużym tarasie wypoczynkowym do dyspozycji jest basen wychodzący w stronę morza. Część budynku pełni funkcję przestrzeni wystawienniczej, w której regularnie odbywają się imprezy artystyczne i muzyczne. Swoim Gościom Zita Fidar zapewnia także fantastyczne śniadania składające się zawsze z organicznych produktów, świeżo wyciskanych soków i doskonałej jakości kawy. Nieopodal znajduje się restauracja serwująca owoce morza i tradycyjną libańską kuchnię.Dlaczego polecamy

  • Idealne położenie nad samym morzem
  • Duży widokowo-wypoczynkowy taras słoneczny z basenem


Zwiń
Galeria

Ultranowoczesny, butikowy pensjonat w minimalistycznym stylu nad samym morzem. Oferuje Gościom odkryty basen, artystyczne doznania i organiczne posiłki.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować