Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Zanzoun

Liban - Bejrut

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Kameralny pensjonat Zanzoun położony jest w cichej uliczce jednej z najmodniejszych części Bejrutu – Mar Mikhel, a jednocześnie tuż przy jednej z jej najbardziej tętniących życiem ulic, gdzie znajduje się wiele restauracji, barów i galerii sztuki. Ten niedawno odrestaurowany, tradycyjny libański dom, jest jedną z niewielu rozproszonych po Bejrucie pereł czekających na odkrycie. Pensjonat Zanzoun otwiera przed swoimi Gośćmi bramy prywatnego ogrodu i zaskakuje, będącym już rzadkością w ciągle zmieniającym się krajobrazie Bejrutu, zacienionym, cichym dziedzińcem. Pensjonat zapewnia śniadania w cenie zakwaterowania.

Wnętrza obiektu to wyraz wysublimowanej celebracji orientalnej sztuki, dekoracji i historii. Bez przepychu i z wyczuciem smaku. Jego skrupulatny wystrój to starannie dobrane elementy i harmonijne połączenie każdego szczegółu i materiału. Zanzoun oferuje trzy prywatne sypialnie udekorowane ciepłymi kolorami i tradycyjnymi tkaninami. Każda ma dostęp do prywatnej łazienki i bezpłatnego łącza Wi-Fi.Dlaczego polecamy

  • Doskonała lokalizacja w cichym zakątku modnej i znanej z życia nocnego i działalności artystycznej dzielnicy, w sąsiedztwie największych atrakcji turystycznych
  • Kameralna, intymna atmosfera gwarantująca spokojny, relaksujący wypoczynek i pełnię prywatności


Zwiń
Galeria

Elegancki pensjonat w sercu modnej dzielnicy Bejrutu – Mar Mikhael. Odrestaurowana rezydencja oferuje zakwaterowanie w klimacie orientu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

W gościach u Fenicjan

Od 7500 zł

Liban - Bejrut, Dolina Kadisha, Batrun

Liban to wyjątkowo przyjazny kraj, oferujący niewiarygodną różnorodność krajobrazów i kultur. Od kosmopolitycznego i pulsującego życiem Bejrutu, przez cuda świata starożytnego w Byblos czy Baalbek, bogactwo świata natury z lasami cedrowymi na czele, klimat orientu i piękne plaże, aż po niezapomniane wrażenia kulinarne i pobyt w nietuzinkowych, butikowych pensjonatach, odzwierciedlających wyjątkowy libański styl i wyrafinowanie. To wszystko i jeszcze więcej, czeka na Was podczas niezapomnianej wycieczki po Libanie!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować