Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Dar Al Achrafieh

Liban - Bejrut

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Dar Al Achrafieh to dwa pokoje gościnne położone w prywatnym budynku w centrum historycznej, i jednej z najstarszych dzielnic Bejrutu. Obiekt liczy ok. 100 lat i jego oryginalna architektura nawiązuje do tradycji budownictwa libańskiego z początków XX wieku. Wliczone w cenę śniadania składają się z lokalnych produktów. Do dyspozycji Gości pozostaje Jamil, sympatyczny gospodarz, który z chęcią odpowie na wszystkie pytania, doradzi co zobaczyć w mieście i pomoże w razie potrzeby.

Pokoje urządzone są w stylu Art Deco. W każdym z nich znajduje się łazienka, szafa, małe biurko oraz balkon. Są klimatyzowane i posiadają bezprzewodowy dostęp do Internetu.Dlaczego polecamy

  • Mieszkanie zlokalizowane w sercu miasta, nieopodal tętniącej życiem ulicy Gemmayze i w odległości krótkiego spaceru od największych atrakcji Bejrutu
  • Wyjątkowy, artystyczny klimat wnętrz i gustowne pokoje zapewniające maksimum prywatności i kameralną atmosferę
  • Sympatyczny gospodarz chętnie służący pomocą i będący kopalnią wiedzy o Libanie


Zwiń
Galeria

Stylowa kwatera prywatna położona w sercu najstarszej dzielnicy Bejrutu. Goście mogą cieszyć się jego kameralną atmosferą i oryginalnymi wnętrzami.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Syria – szlakiem powojennego odrodzenia

Od 11 800 zł

Syria - Bejrut, Damaszek, Homs, Aleppo, Latakia

Podróż do Syrii, starożytnego kraju o bogatej historii i kulturze, a przy tym niezwykle ciężko ostatnimi laty doświadczonego wojną domową, jest niczym wędrówka do źródeł czasu. Urzekająco piękny Damaszek, cuda Palmyry, zamki krzyżowców i starożytne amfiteatry, chrześcijańskie kościoły i muzułmańskie meczety – wszystko to składa się na fascynująco urozmaiconą całość. Choć wojenne rany wciąż są widoczne, Syria dźwiga się z ruin, a wizyta w tym kraju to unikatowa możliwość zobaczenia, jak tworzy się historia.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować