Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Riverside Boutique Resort

Laos - Vang Vieng

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ten butikowy hotel znajduje się na urokliwym klifie na brzegu rzeki Nam Song. Wokół rozciągają się góry porośnięte dziewiczą dżunglą, a rozrzucone po ogrodzie wille mają wysokie na całą ścianę okna, z których podziwiać można tutejsze widoki. Zaledwie 34 apartamenty dysponują dużymi, prywatnymi balkonami do wyłącznej dyspozycji Gości, gdzie mieszkańcy mogą delektować się poranną kawą czy obfitym śniadankiem, jednocześnie podziwiając górską panoramę.

Do centrum miasta Gości dzieli z hotelu zaledwie 10-minutowy spacer. Bambusowy mostek zaprowadzi Was z kolei do lokalnej wioski, w której zaobserwować można prawdziwe życie mieszkańców Laosu. Przestronne apartamenty wyposażone są w drewniane meble oraz sprzęty i rękodzieło – w pełni unikalne, ponieważ wykonane przez przedstawicieli miejscowej grupy etnicznej Tai Lue.

W hotelu funkcjonuje ekskluzywna restauracja w stylu rustykalnym mająca w menu dania azjatyckie i francuskie, a także bogaty wybór win z Francji i Chile. Na terenie obiektu znajduje się oprócz tego duży, odkryty basen, z którego rozciąga się widok na góry. Wokół niego zaaranżowano taras wypoczynkowy, a obsługa serwuje drinki i przekąski.Dlaczego polecamy

  • Położenie na brzegu rzeki z widokiem na góry i dżunglę, które podziwiać można również z prywatnych balkonów ulokowanych przy każdym apartamencie
  • Bardzo dobry poziom hotelowej restauracji serwującej dania kulinariów Azji i Francji


Zwiń
Galeria

Butikowy, 4* hotel położony jest na brzegu rzeki Nam Song, w malowniczej scenerii. Wyróżnia się ekskluzywną restauracją serwującą dania kuchni francuskiej i azjatyckiej.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Klejnot Mekongu

Od 13 800 zł

Laos, Tajlandia - Luang Prabang, Vang Vieng, Vientiane, Kong Lor, Tha Khek, Płaskowyż Bolavan, Champask, Bangkok

Laos to oaza spokoju otoczona bardziej znanymi i częściej odwiedzanymi przez turystów sąsiadami. Jak żadne inne miejsce na świecie, Laos żyje swoim niespiesznym tempem, który najlepiej odzwierciedla już sama nazwa kraju: Lao PDR – przez wielu tłumaczona jako „Laos, Please don’t rush“ – nie spiesz się. Uśpione piękno Laosu będącego przez długi czas z dala od utartych szlaków, przyciąga coraz większą rzeszę turystów pragnących znaleźć nieopanowane przez masową turystykę ShangriLa(o).

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować