Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Sabaidee Valley

Laos - Płaskowyż Boaven

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel Sabaidee Valley to naszym zdaniem jedna z najlepszych opcji zakwaterowania w czasie pobytu na Płaskowyżu Bolaven. Hotel położony jest 20 km od Paksong i 7 km od wodospadu Tad Yuang. 26 willi dla Gości mieści się na wzgórzu, co gwarantuje malowniczy widok na okolice i hotelowy ogród. Wszystkie wille wyposażono w klimatyzację, telewizor, minibar, suszarkę do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków i darmowe Wi-Fi. Wille typu Sabaijai wyposażone zostały ponadto w jacuzzi, ekspres do kawy i prywatny taras/balkon z widokiem. Goście luksusowej willa Sabaikai, idealnej dla nowożeńców, dodatkowo mają do dyspozycji prywatny basen.

Restauracja hotelowa specjalizuje się w kuchni tajskiej i laotańskiej, ale można tu zjeść również takie potrawy, jak np. australijska wołowina. Stoliki rozstawione są na świeżym powietrzu. W sklepie z pamiątkami, można nabyć lokalne rękodzieło. Kawiarnia serwuje organiczną kawę z plantacji na Płaskowyżu Bolaven.Dlaczego polecamy

  • Hotel zlokalizowany w samym sercu Płaskowyżu Bolaven
  • Zakwaterowanie w willach urządzonych w lokalnym stylu
  • Możliwość zakwaterowania z willi z prywatnym basenem
  • Do dyspozycji Gości świetna restauracja na świeżym powietrzu


Zwiń
Galeria

4* butikowy hotel położony na Płaskowyżu Bolaven. Oferuje zakwaterowanie w willach urządzonych w lokalnym stylu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Klejnot Mekongu

Od 13 800 zł

Laos, Tajlandia - Luang Prabang, Vang Vieng, Vientiane, Kong Lor, Tha Khek, Płaskowyż Bolavan, Champask, Bangkok

Laos to oaza spokoju otoczona bardziej znanymi i częściej odwiedzanymi przez turystów sąsiadami. Jak żadne inne miejsce na świecie, Laos żyje swoim niespiesznym tempem, który najlepiej odzwierciedla już sama nazwa kraju: Lao PDR – przez wielu tłumaczona jako „Laos, Please don’t rush“ – nie spiesz się. Uśpione piękno Laosu będącego przez długi czas z dala od utartych szlaków, przyciąga coraz większą rzeszę turystów pragnących znaleźć nieopanowane przez masową turystykę ShangriLa(o).

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować