Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

The Luang Say Residence

Laos - Luang Prabang

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Elegancki, pięciogwiazdkowy hotel położony wśród zieleniących się wzgórz. W jego obręb wchodzą białe rezydencje w stylu kolonialnym, z typowo laotańskimi elementami, które czynią architekturę całego obiektu naprawdę wyjątkową. Apartamenty mają powyżej 40 m² powierzchni. Wyposażono je m.in. w klimatyzację, telewizor, minibar, sejf, moskitierę i suszarkę do włosów. Hotel oddalony jest około 2 km od historycznego centrum niezwykłego miasta Luang Prabang.

Do licznych udogodnień tego hotelu należy duży, odkryty basen, bezprzewodowy dostęp do Internetu czy usługi dwóch, znakomitych lokali gastronomicznych. Restauracja La Belle Epoque zmienia swoje menu w zależności od pory roku – tak, aby do przyrządzania rozmaitych dań używać wyłącznie sezonowych, lokalnych, a co za tym idzie również jak najzdrowszych produktów. Hotelowi szefowie kuchni specjalizują się zwłaszcza w tradycyjnych przysmakach kulinariów laotańskich oraz potrawach charakterystycznych dla terenów Azji Południowo-Wschodniej.Dlaczego polecamy

  • Najwyższy poziom standardu, luksusowe zakwaterowanie, liczne udogodnienia w dużych apartamentach umeblowanych w stylu kolonialnym
  • Świetny serwis gastronomiczny w dwóch stylowych lokalach
  • Basen z tarasem wypoczynkowym i leżakami


Zwiń
Galeria

Wyjątkowy 5* hotel łączący kolonialny przepych z elementami laotańskiej architektury. Luksusowe apartamenty zadowolą gusta prawdziwych koneserów.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Północ i Południe w pigułce

Od 12 300 zł

Laos, Tajlandia - Luang Prabang, Champasak, Bangkok

Ten górzysty kraj pełen niezwykle przyjaznych mieszkańców, licznych plemion górskich, mnichów w szafranowych szatach oraz majestatycznego Mekongu jest jednym z nieodkrytych klejnotów Azji. Wybierz się na wakacje do Laosu i odkryj jego bogactwo!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować