Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Maison Dalabua

Laos - Luang Prabang

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel ulokowany w ogrodzie tropikalnym pełnym oczek wodnych i odosobnionych zakątków, w których można odetchnąć od słońca. Położony jest nieopodal centrum miasta w pobliżu licznych atrakcji turystycznych m.in. Wielkiego Pałacu, starówki czy nocnego targu.

W obrębie hotelu zatroszczono się o szereg udogodnień, które mają urozmaicać i podwyższać poziom wypoczynku w tym miejscu. Goście mogą korzystać z kameralnego centrum spa, restauracji z zewnętrznym tarasem, basenu otoczonego przestrzenią wypoczynkową oraz wypożyczalni rowerów. W hotelowej restauracji serwują bogaty wybór tradycyjnych laotańskich przysmaków, zdrowych koktajli i soków owocowych.

W przestronnych, klimatyzowanych apartamentach do dyspozycji Gości są: telefon, minibar i lodówka, telewizor z telewizją kablową, zestaw do parzenia kawy i herbaty, kapcie oraz łazienka z wanną i prysznicem. Ponadto na terenie całego obiektu, również w pokojach, Goście mają możliwość bezpłatnego użytkowania Wi-Fi.Dlaczego polecamy

  • Urokliwe położenie w odosobnionym ogrodzie pełnym egzotycznej roślinności, sadzawek porośniętych kwiatami lotosu i rozłożystych palm
  • Prywatne balkony przy każdym apartamencie z widokiem na ogród
  • Basen


Zwiń
Galeria

Położony w pobliżu centrum miasta stanowi kameralną oazę z wysokiej jakości serwisem. Do dyspozycji Gości basen, spa i restauracja. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Klejnot Mekongu

Od 13 800 zł

Laos, Tajlandia - Luang Prabang, Vang Vieng, Vientiane, Kong Lor, Tha Khek, Płaskowyż Bolavan, Champask, Bangkok

Laos to oaza spokoju otoczona bardziej znanymi i częściej odwiedzanymi przez turystów sąsiadami. Jak żadne inne miejsce na świecie, Laos żyje swoim niespiesznym tempem, który najlepiej odzwierciedla już sama nazwa kraju: Lao PDR – przez wielu tłumaczona jako „Laos, Please don’t rush“ – nie spiesz się. Uśpione piękno Laosu będącego przez długi czas z dala od utartych szlaków, przyciąga coraz większą rzeszę turystów pragnących znaleźć nieopanowane przez masową turystykę ShangriLa(o).

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować