Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

The Kongloview

Laos - Kong Lor

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Niedawno odremontowany, czterogwiazdkowy The Kongloview Hotel mieści się zaledwie 90 metrów od największej atrakcji tego regionu – jaskini Kong Lor. Hotel oferuje zakwaterowanie w tradycyjnych, drewnianych bungalowach. Każdy z nich wyposażono w klimatyzację, telewizor, sejf, minibar i czajnik elektryczny. W prywatnych łazienkach znajduje się prysznic. Dodatkowo część pokojów ma prywatny taras.

W hotelowej restauracji śniadania są serwowane w formie bufetu. Można zamówić dania z karty. Hotel dysponuje wypożyczalnią rowerów oraz sauną, pomaga również w organizacji wycieczek po okolicy. Gościom udostępniono darmowe Wi-Fi na terenie całego obiektu.Dlaczego polecamy

  • Świetna lokalizacja – zaledwie 90 metrów od jaskini Kong Lor
  • Zakwaterowanie w drewnianych bungalowach
  • Możliwość wypożyczenia rowerów


Zwiń
Galeria

Urocze domki położone w pobliżu laotańskiego cudu przyrody – jaskini Kong Lor. Kontakt z naturą, tradycyjne wioski i wspaniałe widoki. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Klejnot Mekongu

Od 13 800 zł

Laos, Tajlandia - Luang Prabang, Vang Vieng, Vientiane, Kong Lor, Tha Khek, Płaskowyż Bolavan, Champask, Bangkok

Laos to oaza spokoju otoczona bardziej znanymi i częściej odwiedzanymi przez turystów sąsiadami. Jak żadne inne miejsce na świecie, Laos żyje swoim niespiesznym tempem, który najlepiej odzwierciedla już sama nazwa kraju: Lao PDR – przez wielu tłumaczona jako „Laos, Please don’t rush“ – nie spiesz się. Uśpione piękno Laosu będącego przez długi czas z dala od utartych szlaków, przyciąga coraz większą rzeszę turystów pragnących znaleźć nieopanowane przez masową turystykę ShangriLa(o).

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować