Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

The River Resort

Champasak

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel oferujący wille o wysokim standardzie położone w rozległym, przepięknym parku na brzegu rzeki Mekong. W hotelu można zdecydować się na pobyt w willi przy samym brzegu rzeki lub nieco dalej, w ogrodzie. Apartamenty dysponują dużymi prywatnymi balkonami i werandami, które umeblowano wygodnymi fotelami i stolikiem kawowym, umożliwiając Gościom spożywanie posiłków w pięknych okolicznościach przyrody. Wszystkie meble wykonano tutaj w sposób ekologiczny z miejscowych materiałów m.in. bambusa. Ponadto wystrój wzbogacono o lokalne rękodzieło i wytwarzane przez Laotańczyków sprzęty stanowiące wyraz miejscowej kultury. W willach do dyspozycji Gości pozostają: telewizor, minibar, prysznic wewnętrzny i zewnętrzny oraz Wi-Fi.

W hotelowej restauracji można skosztować przede wszystkim potraw kuchni laotańskiej i tajskiej. Obsługa organizuje ponadto grille, a także prywatne kolacje dla grup. Z atrakcji dodatkowych w okolicy hotelu warto wymienić choćby kursy golfa na pobliskim, 18-dołkowym polu golfowym czy wizytę w mieście Champasak. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów.Dlaczego polecamy

  • Dobry standard zakwaterowania, możliwość pobytu w willi na samym brzegu rzeki Mekong z prywatną, umeblowaną werandą
  • Liczne dodatkowe aktywności organizowane przez hotel: lekcje gotowania z doświadczonym szefem kuchni połączone z wycieczką na lokalny targ, kajakowanie po rzece, romantyczne rejsy łodzią


Zwiń
Galeria

Stylowe i przestronne wille nad rzeką Mekong urządzone zostały w ekologicznym stylu z wykorzystaniem naturalnych lokalnych materiałów. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Klejnot Mekongu

Od 13 800 zł

Laos, Tajlandia - Luang Prabang, Vang Vieng, Vientiane, Kong Lor, Tha Khek, Płaskowyż Bolavan, Champask, Bangkok

Laos to oaza spokoju otoczona bardziej znanymi i częściej odwiedzanymi przez turystów sąsiadami. Jak żadne inne miejsce na świecie, Laos żyje swoim niespiesznym tempem, który najlepiej odzwierciedla już sama nazwa kraju: Lao PDR – przez wielu tłumaczona jako „Laos, Please don’t rush“ – nie spiesz się. Uśpione piękno Laosu będącego przez długi czas z dala od utartych szlaków, przyciąga coraz większą rzeszę turystów pragnących znaleźć nieopanowane przez masową turystykę ShangriLa(o).

Północ i Południe w pigułce

Od 12 300 zł

Laos, Tajlandia - Luang Prabang, Champasak, Bangkok

Ten górzysty kraj pełen niezwykle przyjaznych mieszkańców, licznych plemion górskich, mnichów w szafranowych szatach oraz majestatycznego Mekongu jest jednym z nieodkrytych klejnotów Azji. Wybierz się na wakacje do Laosu i odkryj jego bogactwo!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować