Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Tortuga Lodge & Gardens

Kostaryka - Tortugero

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Rustykalna elegancja w dżungli – motto tego hotelu jak najbardziej odpowiada rzeczywistości. Wszystko tutaj sprzyja prawdziwemu resetowi w bliskości z naturą, w spokojnej atmosferze, a przy tym w wysmakowanych wnętrzach i przestrzeni wypoczynkowej. Każdy z apartamentów wyposażono w bezpłatny dostęp do Internetu, ale już celowo pominięto klimatyzację i telewizor, aby Goście mogli w pełni doświadczyć pobytu w dziewiczej dżungli, w ciszy przerywanej jedynie śpiewem ptaków i pluskiem wody.

Hotel zachwyca dziełami kulinarnymi szefa kuchni, doświadczonej, kostarykańskiej kucharki, która dba o tradycyjne, najwyższej jakości jedzenie. Przy odkrytym basenie położonym przy rzece Goście mogą delektować się drinkami popularnymi na Karaibach. Resort przewiduje ofertę dodatkowych atrakcji – wędkarstwa, rejsów łodzią, wycieczek kulturalnych.

Apartamenty z widokiem na rzekę prezentują styl rustykalno-tropikalny. Przy pokojach znajdują się prywatne taras, które dodatkowo umeblowano krzesłami, stolikiem kawowym i hamakami.DLACZEGO POLECAMY

  • Świetny, stylowy design hotelu, zwłaszcza na warunki kostarykańskie – eleganckie wnętrza rustykalno-tropikalne
  • Dbałość o maksymalną ciszę i spokój na terenie resortu
  • Znakomita szefowa kuchni specjalizująca się w lokalnej kuchni i serwująca zdrowe, zróżnicowane potrawy latynoamerykańskie


Zwiń
Galeria

Atmosfera relaksu i izolacji od cywilizacji towarzyszy nieustannie Gościom tego 4* hotelu. Apartamenty z widokiem na rzekę z panoramicznymi oknami są niebywałą zaletą tego obiektu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kostaryka Exclusive

Od 22000 zł
Exclusive

Kostaryka - Alajuela, Monteverde, Arenal, Tortuguero, Wybrzeże Karaibskie, San Jose

O tym, że piękno kostarykańskiej przyrody zapiera dech w piersi, nie trzeba nikogo przekonywać. Podczas tej podróży na własne oczy zobaczycie soczyście zielony krajobraz najbezpieczniejszego państwa w Ameryce Środkowej. Majestatyczne wulkany, skąpane w słońcu tropikalne plaże, dzikie zwierzęta oraz unikatowe parki narodowe – wszystkie te atrakcje czekają na Was podczas tej ekskluzywnej wycieczki do Kostaryki.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować