Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Grano de Oro

Kostaryka – San Jose

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel Grano de Oro zlokalizowany jest w stolicy Kostaryki San Jose, w odległości 15 km od lotniska oraz 1,5 km od centrum. Do wszystkich największych atrakcji w mieście można dostać się w ciągu 10 minut korzystając z taksówki. W przeszłości rezydencja należała do pewnej kanadyjskiej rodziny, a w 1991 roku została przekształcona w mały butikowy hotel. Goście mogą skorzystać ze spa, które oferuje zabiegi pielęgnacyjne i masaże relaksujące (usługa dodatkowo płatna), umieszczonego na dachu jacuzzi oraz centrum fitness. Restauracja Grano de Oro serwuje urozmaicone specjały a’la carte oraz śniadania w formie bufetu. Na terenie całego hotelu można korzystać z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi.

Dla Gości zostało przygotowane 40 pokoi podzielonych na różne kategorie: Standard (13 m²), Deluxe (18 m²) oraz Superior (21 m²). Osoby oczekujące wyższego standardu mogą zarezerwować pobyt w obszerniejszych, nawet czteroosobowych apartamentach. Wszystkie stylowo i gustownie urządzone pokoje są wyposażone w klimatyzację, prywatną łazienkę, TV, mini bar (dodatkowo płatny), ekspres do kawy.

Oficjalna strona hotelu: www.hotelgranodeoro.com/Dlaczego polecamy

  • Bardzo stylowy charakter hotelu
  • Spokojna i względnie bezpieczna okolica
  • Bliska odległość do największych atrakcji miasta


Zwiń
Galeria

4* butikowy hotel zbudowany w stylu wiktoriańskim, położony w spokojnej dzielnicy San Jose, nieopodal najciekawszych atrakcji miasta.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kostaryka Exclusive

Od 22000 zł
Exclusive

Kostaryka - Alajuela, Monteverde, Arenal, Tortuguero, Wybrzeże Karaibskie, San Jose

O tym, że piękno kostarykańskiej przyrody zapiera dech w piersi, nie trzeba nikogo przekonywać. Podczas tej podróży na własne oczy zobaczycie soczyście zielony krajobraz najbezpieczniejszego państwa w Ameryce Środkowej. Majestatyczne wulkany, skąpane w słońcu tropikalne plaże, dzikie zwierzęta oraz unikatowe parki narodowe – wszystkie te atrakcje czekają na Was podczas tej ekskluzywnej wycieczki do Kostaryki.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować