Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Nayara Hotel Spa & Gardens

Kostaryka – Park Narodowy Arenal

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel w czterogwiazdkowym standardzie i tropikalnym stylu położony nieopodal wulkanu Arenal oraz w otoczeniu lasu deszczowego to idealne miejsce na wypoczynek podczas urlopu w Kostaryce. Hotel został harmonijnie wkomponowany w otaczającą go bogatą przyrodę. Dysponuje stylowymi i wygodnymi apartamentami położonymi w zakątkach tropikalnego ogrodu i wzbogaconymi o elementy tradycyjnego wystroju kostarykańskiego. W obrębie hotelu funkcjonuje kilka restauracji, które zapewniają duży wybór kulinariów.

Apartamenty znajdujące się w oddzielnych willach i dysponują sypialnią, prywatną łazienką, umeblowaną werandą do wyłącznej dyspozycji Gości i częścią wypoczynkową. Oprócz mebli ogrodowych na werandzie znajduje się wanna umożliwiająca kąpiele z widokiem na ogród, który jednocześnie tworzy naturalne odosobnienie dla danej willi.

W hotelowym spa wykorzystuje się ziarna kawy pochodzące wprost z pobliskiej plantacji, organiczne kakao, a także błotko wulkaniczne o niesamowitych właściwościach. Wśród zabiegów znajdują się np. masaże, zabiegi na twarz czy naturalne peelingi.DLACZEGO POLECAMY

  • Wyjątkowe i naprawdę świetne menu w hotelowych restauracjach
  • Kompleks spa wykorzystujący całą masę naturalnych dobrodziejstw Kostaryki
  • Świetne wille dysponujące dużą przestrzenią czy prywatną werandą, na której znajduje się wanna i meble wypoczynkowe


Zwiń
Galeria

Ten 4* hotel umożliwia bliski kontakt z naturą. Udostępnia swoim gościom fantastyczne wille z widokiem na tropikalny ogród, wyszukane menu oraz spa wykorzystujące organiczne produkty.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować