Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Mountain Paradise Kostaryka

Kostaryka – Park Narodowy Arenal

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Kilkukrotny zdobywca wyróżnień w popularnych portalu podróżniczym Tripadvisor to hotel, w którym Gościom nie brakuje wygód, ale i kontaktu z przyrodą. Typowo kostarykańska zabudowa, bujny ogród tropikalny i wyraziste barwy wystroju tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. Relaks w tych unikalnych okolicznościach przyrody z widokiem na wulkan Arenal umilają restauracje, bar, kompleks spa i duży taras wypoczynkowy. Oczywiście nie mogło zabraknąć tutaj takich udogodnień jak basen z jacuzzi usytuowany tak, aby wprost z niego można było podziwiać otaczające hotel krajobrazy.

W kompleksie spa wykorzystuje się wyłącznie najlepszej jakości organiczne produkty. Z oferty spa wybrać można chociażby masaż szwedzki, zabieg upiększający przy użyciu czekolady lub kawy pochodzącej z pobliskiej plantacji.

Apartamenty urządzono z wyraźną inspiracją kostarykańską fauną, florą i krajobrazem, dzięki czemu obiekt idealnie wkomponowuje się w otoczenie. Na wyposażeniu do dyspozycji Gości pozostawiono 42-calowy telewizor, ekspres do kawy, lodówkę i prywatną łazienkę z suszarką.DLACZEGO POLECAMY

  • Przepiękna lokalizacja wśród egzotycznej zieleni z panoramą wulkanu Arenal
  • Świetna część wypoczynkowa hotelu z ogrodem tropikalnym, basenem i barem, w którym serwowane są tradycyjne likiery i latynoamerykańskie drinki
  • Bardzo dobrze wyposażone apartamenty w stylu kostarykańskim


Zwiń
Galeria

Ten wielokrotnie nagradzany 4* hotel posiada panoramiczny widok na wulkan Arenal. Tu zrelaksujesz się w jacuzzi i oddasz się kojącym zabiegom pielęgnacyjnym.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kostaryka & Panama - Relaks wśród dzikiej przyrody

Od 14600 zł

Kostaryka, Panama - Panama City, Bocas del Toro, Wulkan Arenal, Monteverde, Manuel Antonio

O tym, że piękno kostarykańskiej przyrody zapiera dech w piersi, nie trzeba nikogo przekonywać. Podczas tej podróży poznacie znacznie więcej środkowoamerykańskich cudów. Przesiąknięte historią i kolonialnym czarem uliczki starej Panamy, majestatyczny wulkan Arenal, skąpane w słońcu tropikalne plaże, dzikie zwierzęta oraz najpiękniejszy park narodowy świata – podróżując z nami przez Panamę i Kostarykę poznasz najpiękniejsze oblicza Ameryki Środkowej.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować