Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Lomas del Volcano

Kostaryka – Park Narodowy Arenal

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy hotel Lomas del Volcano znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego Arenal, 3,5 km od miasteczka La Fortuna. Z lotniska w San Jose można do niego dojechać w niespełna trzy godziny. Hotel jest świetną bazą wypadową do odkrywania okolicznych atrakcji przyrodniczych, zaś z obiektu rozpościera się widok na majestatyczny wulkan Arenal. Goście mogą korzystać z odkrytego basenu znajdującego się w zielonym ogrodzie. Hotelowa restauracja serwuje śniadania w formie bufetu oraz dania a’la carte, zaś w barze delektować się można drinkiem, podziwiając widok na wulkan. Do dyspozycji Gości został również oddany bezpłatny parking samochodowy, a w recepcji można wykupić liczne wycieczki fakultatywne, m.in. wizytę w naturalnych gorących źródłach, aktywności w parku z zip-line czy trekking po Parku Narodowym Wulkanu Arenal.

Na cały kompleks hotelowy składają się liczne bungalowy rozmieszczone w otoczeniu lasu deszczowego. Do dyspozycji Gości udostępniono 52 pokoje we wspólnym budynku oraz w wolnostojących domkach i bungalowach typu Standard i Deluxe. Wszystkie pokoje wyposażono w klimatyzację, telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf i mini bar (dodatkowo płatny). W łazienkach Goście znajdą prysznic i suszarkę do włosów, zaś w bungalowach typu Deluxe jacuzzi na balkonie. Na terenie całego obiektu Goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Oficjalna strona hotelu: www.lomasdelvolcan.comDlaczego polecamy

  • Świetna baza wypadowa do odkrywania Parku Narodowego Arenal
  • Doskonałe widoki z każdego miejsca w hotelu – bezpośrednia panorama na wulkan Arenal
  • Do dyspozycji Gości basen


Zwiń
Galeria

Malowniczo położony 3* hotel zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego Arenal, z basenem i bogatą ofertą wycieczek fakultatywnych.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Self drive – skarby dziewiczej Kostaryki

Od 12900 zł

Kostaryka - Alajuela, Arenal, Monteverde, Wybrzeże Pacyfiku, San Jose

Kostaryka jest niczym jeden wielki park narodowy. Jej bogactwo przyrodnicze, bioróżnorodność, gęste tropikalne lasy, tworzą jedyne w swoim rodzaju królestwo egzotycznej przyrody. Podczas tej wycieczki do Kostaryki będziecie przemierzać kraj samodzielnie, samochodem 4×4. Bez obaw – Kostaryka to najbezpieczniejszy kraj Ameryki Łacińskiej. Narodowym motto jest „pura vida”, w tłumaczeniu – piękne, szczęśliwe i beztroskie życie. Wyposażeni w nasz Escape Book odkryjecie całe bogactwo rozmaitych atrakcji: naturalnych, sportowych, kulinarnych, historycznych i wielu, wielu innych.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować