Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Monteverde Country Lodge

Kostaryka – Monteverde

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Monteverde Country Lodge to trzygwiazdkowy hotel znajdujący się w centrum turystycznego miasteczka Monteverde, które jest największym ośrodkiem sportów ekstremalnych w Kostaryce. Lokalizacja hotelu pozwala w łatwy sposób dostać się do największych atrakcji miasteczka, m.in. parków linowych, restauracji czy sklepów z pamiątkami. W hotelu znajduje się restauracja, gdzie serwowane są specjały kuchni amerykańskiej, lokalnej oraz międzynarodowej. Goście przyjeżdżający samochodem mają do dyspozycji parking. Dla najmłodszych przygotowany został plac zabaw. W hotelowej recepcji można wykupić dodatkowe wycieczki, m.in. trekking po lesie mglistym, nocny spacer na obserwację zwierząt, wycieczki konne i rowerowe.

Do dyspozycji Gości oddano 60 pokoi, które zostały podzielone na kategorie Classic oraz Superior. Wszystkie posiadają telewizor, sejf, patio, klimatyzację, prywatną łazienkę oraz widok na ogród, natomiast pokoje typu Superior wyposażono dodatkowo w zestaw do parzenia kawy i herbaty, dostęp do Wi-Fi, bezpłatny zestaw kosmetyków i suszarkę do włosów. W pokojach istnieje możliwość zakwaterowania większej liczby osób (np. rodziny czteroosobowej).

Oficjalna strona hotelu: www.monteverdecountrylodge.comDlaczego polecamy

  • Centralne położenie hotelu zapewnia dostęp do licznych atrakcji
  • Bogata oferta dodatkowych wycieczek fakultatywnych
  • Hotel dysponuje placem zabaw dla najmłodszych


Zwiń
Galeria

Urokliwy 3* hotel zlokalizowany w centrum Monteverde, świetna baza wypadowa do odkrywania rezerwatu lasu mglistego.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Self drive – skarby dziewiczej Kostaryki

Od 12900 zł

Kostaryka - Alajuela, Arenal, Monteverde, Wybrzeże Pacyfiku, San Jose

Kostaryka jest niczym jeden wielki park narodowy. Jej bogactwo przyrodnicze, bioróżnorodność, gęste tropikalne lasy, tworzą jedyne w swoim rodzaju królestwo egzotycznej przyrody. Podczas tej wycieczki do Kostaryki będziecie przemierzać kraj samodzielnie, samochodem 4×4. Bez obaw – Kostaryka to najbezpieczniejszy kraj Ameryki Łacińskiej. Narodowym motto jest „pura vida”, w tłumaczeniu – piękne, szczęśliwe i beztroskie życie. Wyposażeni w nasz Escape Book odkryjecie całe bogactwo rozmaitych atrakcji: naturalnych, sportowych, kulinarnych, historycznych i wielu, wielu innych.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować