Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Belmar

Kostaryka - Monteverde

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel Belmar położony jest na wzgórzu w sercu Monteverde – krainy zachwycających zielenią, tropikalnych, mglistych lasów. Goście mogą wypocząć w jacuzzi, egzotycznym ogrodzie, a także wziąć udział w zajęciach jogi i skorzystać z usług spa.

Hotel dysponuje przestronnymi pokojami o przeszklonych ścianach wychodzących na lasy. Dżunglę oraz ogród można podziwiać także z prywatnych balkonów i tarasów. W wystroju zdecydowanie dominuje drewno, co nadaje wyjątkowy, ciepły klimat. Goście znajdą w pokojach część wypoczynkową, sejf, minibar, a także zestaw kawowy. Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Hotelowa restauracja przyrządza potrawy ze składników pochodzących z pobliskiego organicznego gospodarstwa. Goście mogą zamówić prywatną kolację na tarasie lub w formie pikniku na świeżym powietrzu. W hotelu znajduje się także bar serwujący kolorowe drinki oraz piwa z lokalnego minibrowaru.DLACZEGO POLECAMY

  • Wyjątkowe położenie wśród mglistych lasów Kostaryki
  • Klimatyczny wystrój pokoi


Zwiń
Galeria

4* wyjątkowy hotel położony wśród mglistych lasów Monteverde. Do dyspozycji Gości klimatyczne pokoje z widokiem, spa i restauracja.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kostaryka Exclusive

Od 22000 zł
Exclusive

Kostaryka - Alajuela, Monteverde, Arenal, Tortuguero, Wybrzeże Karaibskie, San Jose

O tym, że piękno kostarykańskiej przyrody zapiera dech w piersi, nie trzeba nikogo przekonywać. Podczas tej podróży na własne oczy zobaczycie soczyście zielony krajobraz najbezpieczniejszego państwa w Ameryce Środkowej. Majestatyczne wulkany, skąpane w słońcu tropikalne plaże, dzikie zwierzęta oraz unikatowe parki narodowe – wszystkie te atrakcje czekają na Was podczas tej ekskluzywnej wycieczki do Kostaryki.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować