Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Klasztory Buddyjskie

Korea Południowa – Świątynie buddyjskie

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Nocleg w świątyni to niepowtarzalna okazja poznania Korei Południowej, a zwłaszcza jej buddyjskiego oblicza, od najprostszej i najbardziej autentycznej strony. Z pewnością nie jest to opcja dla amatorów luksusu – w zależności od wybranej świątyni standard nieco się różni, ale przeważnie to bardzo proste kwatery, w których jedynym wyposażeniem są drewniane, niekiedy piętrowe łóżka, stoły i szafy. Niekiedy sypia się na rozłożonych bezpośrednio na podłodze materacach. W części pokoi znajdują się łazienki lub umywalki, zaś dla innych toalety są wspólne. Goście mają dostęp do ogólnodostępnej kuchni i jadalni, a w salach do medytacji do ich dyspozycji przygotowano maty lub poduszki. Świątynie organizują pobyty zróżnicowane pod względem długości i elementów wchodzących w skład programu.

Serwowane podczas wizyty posiłki czasem przygotowywane są wspólnie, a czasem przez personel świątyni. Reguły rządzące ich podawaniem zmieniają się w zależności od miejsca i programu, często jednak zdarza się, że nie można brać dokładek, natomiast obowiązkowo trzeba zjeść wszystko, co nałożyło się do miseczki. Wegańskie posiłki są raczej proste, lecz wyjątkowo smaczne, przygotowywane na bazie warzyw i ryżu.Dlaczego polecamy

  • Unikatowa okazja przeżycia duchowego doświadczenia
  • Zróżnicowane wegańskie posiłki
  • Możliwość dopasowania programu pobytu do własnych preferencji


Minusy

  • Proste warunki zakwaterowania
  • Konieczność dostosowania się do panującego w klasztorze regulaminu
Zwiń
Galeria

Świątynie buddyjskie oferują zakwaterowanie w skromnych warunkach, wzbogacone jednak niepowtarzalnym duchowym doświadczeniem.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Korea Południowa – azjatycki tygrys

Od 12400 zł

Korea Południowa - Seul, Jeju, Klasztor buddyjski, Busan

Podróż po Korei Południowej – to przygoda w nieustannie rozwijającym się, oszałamiającym Seulu, na pięknej, urozmaiconej krajobrazowo wyspie Jeju, w pełnym nietuzinkowych atrakcji i wszelkich rozrywek Busanie oraz noc w zaciszu buddyjskiej świątyni! Zapraszamy na wycieczkę do Korei Południowej – fascynującego kraju, którego zwyczaje i kultura przetrwały niemal nietknięte, pejzaże czarują nieporównaną urodą, a miasta stanowią wyzwanie dla wszystkich zmysłów.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować