Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Ramada Encore

Korea Południowa – Busan

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel Ramada Encore, usytuowany tuż obok stacji metra Haeundae oraz 500 metrów od najpopularniejszej w Korei, dwukilometrowej plaży, jest dobrym punktem wyjściowym do zwiedzania miasta. Wokół mieści się bardzo wiele barów i knajpek, dlatego mimo że w hotelu znajduje się zaledwie jedna, serwująca śniadania i lunche restauracja, Gościom głód z pewnością nie grozi. W obiekcie skorzystać można z centrum fitnessu, pralni na monety oraz umieszczonego na dachu baru i ogrodu (czynne tylko w sezonie letnim).

Do dyspozycji Gości pozostają 402 pokoje, podzielone na 7 kategorii, różniących się wielkością: od mierzącego 19,7 m2 Superior Double, przez dwudziestotrzymetrowy Deluxe Twin, Family Twin, Deluxe Double, aż do prawie czterdziestometrowych Corner Suite Double i Corner Suite Twin i największej, mierzącej 74,4 m2 The First Suite. Wszystkie pokoje, niezależnie od wielkości, urządzone są w jednolitym stylu, raczej prosto i nowocześnie, lecz funkcjonalnie i estetycznie. Wyposażono je w klimatyzację, telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty, bezpłatną wodę butelkowaną, minibar (dodatkowo płatny), natomiast w prywatnych łazienkach znajdują się prysznice, zaś mieszkający w apartamentach Goście mogą zrelaksować się w wygodnych wannach.

Oficjalna strona hotelu: www.ramadaencorehaeundae.comDlaczego polecamy

  • Dogodne usytuowanie przy stacji metra, nieopodal plaży
  • Zróżnicowane i obfite śniadania w formie bufetu
  • Latem dostępny ogród i bar na dachu, z wspaniałym widokiem na miasto


Zwiń
Galeria

4* hotel usytuowany 0,5 km od plaży Haeundae, tuż obok stacji metra, z siłownią i barem na dachu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Korea Południowa – azjatycki tygrys

Od 12400 zł

Korea Południowa - Seul, Jeju, Klasztor buddyjski, Busan

Podróż po Korei Południowej – to przygoda w nieustannie rozwijającym się, oszałamiającym Seulu, na pięknej, urozmaiconej krajobrazowo wyspie Jeju, w pełnym nietuzinkowych atrakcji i wszelkich rozrywek Busanie oraz noc w zaciszu buddyjskiej świątyni! Zapraszamy na wycieczkę do Korei Południowej – fascynującego kraju, którego zwyczaje i kultura przetrwały niemal nietknięte, pejzaże czarują nieporównaną urodą, a miasta stanowią wyzwanie dla wszystkich zmysłów.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować